+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    witamina C swietnie dziala na skorę, a takze witamina E

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    W kosmetykach warto szukać antyoksydantów, które neutralizują działanie wolnych rodników. Są to witaminy A, C i E. Komórki będą pod ochroną i dłużej będziemy cieszyć się zdrową skórą i młodym wyglądem

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Aquastop Radioterapia
    Mieszka w
    Poznań
    Najważniejsza jest witamina F, czyli Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, gdyż ze względu na udział w produkcji fosfolipidów, pomaga utrzymać równowagę wodno-tłuszczową skóry. Poza tym właśnie witamina E, czyli tokoferol, która wspomaga usuwanie z organizmu wolnych rodników.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Białystok
    niestety wit c w kupnym kosmetyku taki z półki już nie zawiera jej w sobie, bo ta witamina utlenia się najszybciej, lepiej kupić i samemu dozować do kosmetyków, lub zrobić sobie kurację wybielającą przed wiosną

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar RadioProtect
    Mieszka w
    Nadarzyn
    Wg. mnie jedne z najważniejszych witamin, które znajdować się powinny w kosmetykach to witamina E, która działa nawilżająco i antyoksydacyjnie (usuwa wolne rodniki). Poza tym B6, która umożliwia zachowanie zdrowego wyglądu skóry, gdyż zatrzymuje wodę w organizmie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    na składach trzeba się tez troche znać, ja pytam się zawsze kosmetyczki

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Trzeba znac sie na skladach i unikac parabenow, alkoholi w skladzie. Ja mam do pielegnacji ciala przyjemne dla skory maselko pomaranczowe z vegan frendly od bielendy. Jest z witamina C, bardzo dobrze nawilza, wygladza naskorek, chroni przed wysuszaniem. Sklad jest naprawde dobry, tylko pochodzenie roslinne, naturalne.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości