+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Soczewki

Nie zarejestrowany
    Guest
    Fajne soczewki na pewno znajdziecie w salonie optycznym Fielmanna. Tam mają zawsze soczewki od najlepszych producentów. Sama zresztą je u nich kupuję i jestem z nich zadowolona.

Olivia Wicka
    Guest
    A ja jak mam być szczera to jestem przeciwna soczewkom. Dostałam po nich okropnego stanu zapalenia. Ogólnie tragedia. A już nie wspomnę zapaleniu spojówek albo zespołu suchego. ja się zdecydowałam na zabieg Lentivu w Optegrze w Łodzi. za wizytę kwalifikacyjną płaciłam 149 zł zamiast 299 zł a to jest ogromna różnica.

Milka22
    Guest
    Nie wiem, ja tez jestem przeciwnikiem soczewek. Albo miałam zapalenie spojówek, albo zapalenie rogówki albo zespół suchego oka. Też jestem po laserowej korekcji wzroku EBK w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. Swoją droga mają tutaj świetną okulistykę dziecięcą.

Jungle88
    Guest
    Cytat Napisał Olivia Wicka Zobacz post
    A ja jak mam być szczera to jestem przeciwna soczewkom. Dostałam po nich okropnego stanu zapalenia. Ogólnie tragedia. A już nie wspomnę zapaleniu spojówek albo zespołu suchego. ja się zdecydowałam na zabieg Lentivu w Optegrze w Łodzi. za wizytę kwalifikacyjną płaciłam 149 zł zamiast 299 zł a to jest ogromna różnica.
    Pamiętam, ze udało mi się na tą promocje załapać i nie żałuję. Ja właściwie poruszałam sie już normalnie następnego dnia po laserowej korekcji

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Noszę soczewki i jestem baaardzo zadowolona! W okularach mi niezbyt ładnie, w soczewkach się zdecydowanie lepiej czuję - co też wpływa na pewność siebie w pewnym stopniu, o. Zadowolona jestem, zakładanie/zdejmowanie to też kwestia sekund, choć na początku było ciężko :3 Czasami zdarza mi się w nich spać, ale staram się tego nie robić, bo niezdrowe dla oka. Tak wiec nie polecam .....

Zerknijcie sobie do salonów Trendy Opticians. https://trendyopticians.pl/ Tutaj masz kontakt. Sama dobierałam tam soczewki dla siebie. Na pewno na duży plus jest tam mozliwość przebadania sobie wzroku.
    Ostatnio edytowane przez dariana ; 25-11-19 o 11:17

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości