+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    zawsze można książke jakąś kupić, teraz czytam np seksturyste. Jeśli ktoś wcześniej polubił 50 twarzy Greya to to pod choinką spodoba mu się jeszcze bardziej

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Brak pomysłów na prezenty pod choinkę? Nic straconego! Przygotowaliśmy propozycje na wyjątkowe prezenty świąteczne dla każdego. Miłośnicy zdrowego trybu życia, wielbiciele ćwiczeń i kobiety, które dbają o urodę i kochają nowinki kosmetyczne - wszyscy znajdą coś specjalnie dla siebie. Przedstawione propozycje prezentów pomogą zaoszczędzić cenny czas przed świętami i na pewno sprawią przyjemność ukochanej osobie.

Pomysłowe prezenty pod choinkę dla dbających o ZDROWIE

Kosmetyczne propozycje na prezenty gwiazdkowe dla kobiet

Oryginalne prezenty świąteczne dla aktywnej dziewczyny [przegląd gadżetów sportowych]

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja zastanawiam się nad czymś z tego sklepu versanis.pl. Dla rodziców chciałabym kupić stolik kawowy, bo właśnie zrobili remont a taki stoli na pewno im się przyda. Bardzo mi się podobają te stoliki, wyglądają naprawdę oryginalnie i elegancko.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-08-15 o 15:57

kasia11
    Guest

bizuteria

Dla kobiety srebrna biżuteria na pewno będzie dobrym prezentem. Wybierz sobie coś z Topsilver.pl jest spory wybór, ja tam kupuję dla siebie i dla swojej mamy co jakiś czas jakieś bransoletki, pierścionki, kolczyki, bo nie jest aż tak drogo, a sprawdzałyśmy i mam pewność, ze biżuteria jest oryginalna.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    Ja już rozpoczęłam poszukiwanie prezentów pod choinkę chociaż i tak za późno się za to zabrałam. Ale na szczęście znalazłam stronę na której mogę już kupić prezent dla mojej mamy i mojego męża. Mianowice na stronie Domodi.pl znalazłam dla nich idealne prezenty:

dla mojej mamy taka bluzka:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	I250x250.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	14.7 KB
ID:	283

i dla mojego męża koszula:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	I250x250.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	13.9 KB
ID:	284

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    wrocław
    Może to ci pomoże, ja w tym roku postawiłem na prezenty dla wszystkich kobiet. Dla mojej siostry kupiłem olejek pod prysznic http://www.yves-rocher.pl/olejek_pod_prysznic__z_olejkiem_arganowym bo uwielbia godzinami siedzieć pod prysznicem, ale ciężko jest mi cokolwiek doradzić dla osoby, której nie znam po prostu
    Są takie gotowe, uniwersalne zestawienia (ktoś wyżej wrzucił) może tam znajdziesz odpowiedź?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-12-15 o 10:24

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Lubomia
    Ja dla swojej siostry która ma 16 lat kupiłam elektryczna szczoteczkę do zębów, taki model http://www.vobis.pl/braun-oral-b-aku-pro-750-pink-2-150512.html ja zamówiłam w sklepie internetowym, bez chodzenia po sklepach miałam prezent załatwiony.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-12-15 o 14:23

katarzyna111
    Guest

bizu

Ja kupiłam siostrze komplet biżuterii srebrnej bo widziałam wcześniej że się za nim oglądała, kupiłam na TopSilver.pl przez Internet, paczka zdążyła na szczęście dojść przed świętami, a zamówiłam dość późno, srebro jest próby 925, biżuteria oryginalna, mam wcześniej sprawdziła czy na pewno

Mieszka w
    Warszawa
    Ja postanowiłem mojemu synowi kupić pod choinkę model do sklejania. Bardzo lubi prace manualne i modelarstwo, dlatego zdecydowałem się na zakup modelu samochodu http://revell.com.pl/modele-do-sklej...,art,7252.html. Z synem teraz składamy wszystko w całość i mamy przy tym dobrą zabawę, pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Igorek ; 08-01-16 o 08:37

dla siostry: książka , płyta cd z ulubionym wykonawcą, biżuteria, kosmetyki, karnet spa,
    dla chrześnicy może jakąś grę planszową np double

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości