+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wawa
    Nie za wczesnie zeby myśleć o Bożym Narodzeniu?

DOMOWNIK FORUM
    Już zaczynam powoli planować zakupy na początku grudnia mam wyjazd i wracam dopiero 18. W takiej sytuacji wole kupić prezenty wcześniej, jakoś z końcem listopada. Mojemu facetowi zamierzam wybrać fajny portfel: http://domodi.pl/akcesoria-i-dodatki/dodatki-meskie/portfele-meskie/poziomy-portfel-meski-2w1-peterson-portmonetka-skora-naturalna-peterson-okazyjna-cena-world-style-pl_16540324 co o nim sądzicie? Mi się bardzo podoba i jest przeceniony więc tym bardziej kusi mnie zamówienie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-11-16 o 17:11

kamilaj
    Guest
    ja mam dwie siostry, zazwyczaj kupowalam bizuterie i byl to moj sprawdzony sposob na rozne okazje, zamawialam przez internet z jubilea pl bo maja calkiem dobre ceny a bizuteria jest oryginalna, srebrno proby 925, mama tez sie miala okazje poznac na tej bizuterii i mowi że bardzo dobra

wcale nie za wcześnie potem Ci tydzień zostanie i nie wiesz co kupić ;p trzeba działać. Ja znalazłamręczniki dla dzieci myślę że to będzie najlepszy prezent w tym roku
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-11-17 o 22:37

wisniawa
    Guest
    mojej młodszej siostrze nastolatce kupiłam lokówkę curl secret, myślę że oszaleje z radoci wiem że bardzo chciala ją dostać, sama zresztą mam tą lokówkę i wiecznie mi ją podbiera. Bardzo łatwo robi się nią loki, na wszelkie imprezy ne muszę chodzić do fryzjera bo te loki się dobrze trzymają i też mam już opracowane kilka upięć

Mieszka w
    Szczecin
    Ja zawsze kupuje jakiś dodatek do ubioru. Czasem jest to portfel a czasem pasek skórzany. Dla dziewczynki może jakaś mała torebka :-)

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Prezent od męża tym razem był dla mnie mało widoczny pod choinką, ale za to jego wartość przerosła moje oczekiwania. W niedużym pudełeczku lśniły kolczyki z czarnymi perłami w oprawie białego złota. No coś niebywałego, są przeurocze. Przyznaję, że w chwili kiedy je zobaczyłam zaniemówiłam. Mój mężuś lubi mnie zaskakiwać, oj lubi
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-02-18 o 20:03

LUBIĘ FORUM
    Może niekoniecznie pod choinkę, ale na imieniny jako prezent kupiłam mężowi butymodne.pl/domowe-meskie-c15587.html Prezent w stylu - praktyczny
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-07-18 o 21:01

Mieszka w
    Toruń
    Halo, witam wszystkich na forum!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Może taki zegar modernclock.pl/pl/duze-zegary/128-zegar-carlo-5902838310823.html ladnie się prezentuje, jest oryginalny i napewno spodoba się kazdemu fanowi dobrego wystroju wnetrz
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-09-18 o 20:50

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości