+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar falcon
    Mieszka w
    Warszawa
    Dopóki są pieniążki i jest wygrana to jest fajna zabawa. Ale prędzej czy później dobra passa się kończy i pieniążki się powoli ulatniają. A że wypadałoby się odegrać, to trzeba pożyczyć - najpierw od znajomych, dalszych znajomych, rodziny, dalszej rodziny, a jak źródło wysycha to zostaje... wiadomo co. Dalszy scenariusz nie jest już taki kolorowy... Oczywiście, że wszystko jest dla ludzi - w granicach rozsądku. Ale czasem bywa, że sami niestety nie potrafimy określić, w którym momencie kończy się ta granica.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Jadore
    Mieszka w
    Warszawa
    Całe szczęście u mnie w domu owy problem nie występuje :-) ale niestety koleżanka ma męża który bardzo często pół albo nawet całą pensje potrafi wydać na automaty a potem są zmuszeni brać kredyty na spłaty zaległych rachunków itd itp.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Hazard to okropny nałóg. Sam znam niejednego, który w ten sposób stracił wszystko. Smutne.

Mieszka w
    Warszawa
    Przy uzależnionych musi być trudna miłość. Trzeba ich wyrzucać, zabierać im pieniądze i nie bać się posuwać do radyklanych środków. Często dopiero wstrząs sprawia że mogą się opamiętać.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mój przyjaciel był hazardzistą i stracił przez to narzeczoną. Ale podniósł się i poszedł na odwyk.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów
    Wydaje mi się że powinno sie skożystać z pomocy specjalisty. Miałam podobny przypadek w rodzinie. Odwiedził psychologa w Warszawie ( wydaje mi się że tutaj www.pomoc-psychologiczna.com.pl) i dzisiaj już nie gra na automatach i w pokera przez interenet.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-11-15 o 14:30

Mieszka w
    Wrocław
    Niestety, ale moim zdaniem z hazardzistą trzeba się pożegnać...

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Kraków
    Ja bym nie mogła bżyć z taki człowiekiem ale to kwestia mocnego charakteru i tego że już przeszłam trudny związek dzieki czemu teraz wiem kiedy trzeba oduscić. Bo moim zdaniem szkoda marnować swoje życie żeby walczyć o takiego człowieka. Jeśli macie taki problem to radzę na początku zająć się swoimi finansami, myślę, że kancelaria prawna powinna jakoś pomóc wam odłączyć się od "wpólnych" finansów, żebyście później nie musiały jego długów spłącać
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-02-17 o 16:13

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Miałam kiedyś koleżankę która potrafiła przegrać sporo kasy u bukmachera obstawiając zakłady na mecze piłkarskie mimo że w ogóle nie znała się na piłce nożnej, dziwne to było uzależnienie a raczej chyba nawyk (pozostałość) po byłym facecie który również obstawiał takie zakłady. Obecnie z tego co wiem już nie gra ma nowego faceta co pewnie też wpłynęło na zmianę starych nawyków.

Jeśli hazardzista nie leczy się na swoje schorzenie, to jest to typowy nałogowiec, do którego rozumu trudno przemówić. W takim wypadku zastosowałabym ultimatum, chociaż to pewnie też by nie podziałało... W konsekwencji zapewne bym odeszła od takiego człowieka... Swoją drogą szkoda, że człowiek nierzadko nie zdaje sobie sprawy z tego, co traci.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości