+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
    DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Nie zazdroszczę doświadczeń z leczeniem kanałowym. Ja na szczęście nigdy nie miałam i oby nie było takiej potrzeby. Natomiast mój mąż ma za sobą już trzy takie leczenia. Wszystkie wizyty odbyły się w klinice premium-clinic.pl/uslugi-stomatologiczne-leczenie-endodontyczne/ .
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-09-19 o 21:17

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Leczenie takie polecane jest w tych przypadkach:
    nastąpiło nieodwracalne zapalenie miazgi (stale odczuwamy ból zęba, często trudny do dokładnego zlokalizowania)
    zdiagnozowano martwicę miazgi (również ze zgorzelinowym rozpadem miazgi i ropniem)
    korona zęba została złamana lub poważnie uszkodzona przez próchnicę
    występują zmiany okołowierzchołkowe
    zdiagnozowano choroby przyzębia (np. odsłonięcie dużej powierzchni korzeni zęba)

Polecam wybrać stomatologa, który ma opcje leczenia kanałowego pod mikroskopem. Takie leczenie będzie o wiele dokladniejsze.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-19 o 14:35

Nie zarejestrowany
    Guest

Fabdent

Ja leczyłam kanałowo dwa zęby, właśnie pod mikroskopem Super sprawa. Dzięki temu leczeniu nie było konieczności usuwania zębów. Dodatkowo efekty leczenia były monitorowane pod rtg Ja akurat leczę zęby w Fabdencie na Bemowie, oni tam mają rentgen, robią też tomografię zębów. Ogólnie można się u nich leczyć kompleksowo.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-19 o 14:36

Nie zarejestrowany
    Guest

Dental Clinic Zamosć

Witam
    Jeśli leczenie kanałowe w województwie lubelskim to polecam przychodnię Dental Clinic. Posiadają mikroskop zabiegowy oraz pantomograf dzięki czemu mogą podjąć się właściwie każdego leczenia kanałowego. Mi osobiście usunięto złamane narzędzie z kanału. Wszystko odbyło się sprawnie i bezboleśnie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-10-19 o 20:21

Nie zarejestrowany
    Guest

re

Ja leczyłam zęba kanałowo u dra Jasińskiego w gabinecie Dent SM . To jest na Bemowie. Bardzo, bardzo polecam Tak subtelnego i równocześnie dokładnego stomatologa ze świecą szukać Ząb uratowany dzięki panu drowi
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-10-19 o 20:21

Olgaaaa
    Guest
    Polecam Eurodental w Warszawie. Całą rodziną leczymy tam zęby.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości