+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 73
    CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar matylda2

Powiększanie piersi

Moja znajoma zamierza powiększyć sobie piersi. Ponieważ słyszałam różne opnie o implantach, zasugerowałam jej metodę powiększania własnym tłuszczem. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tej sprawie i mógłby się nim podzielić?

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    klinika Ambroziak Estederm w Warszawie wykonuje taki zabieg. Polecam skonsultować się z lekarzem. On na pewno przekaże najbardziej trafne informacje.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    ~kas1 czy ty wykonywałaś ten zabieg w tej klinice? możesz napisać coś więcej na ten temat?

Mieszka w
    Rybnik
    Taki zabieg należy przeprowadzić w klinie medycznej, która gwarantuje najwyższą jakość usług. Tak jak pisała kas1, najlepiej skontaktować się z lekarzem, który przekaże Ci wszystkie wiadomości.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-07-13 o 14:43

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja też spróbowałam powiększyć swoje piersi dzięki tabletkom. Kupiłam je na: http://intymnosc.pl/aff/kaspriana/powiekszanie-piersi-c-71.html
    ,a dokładnie te: http://intymnosc.pl/aff/kaspriana/perfect-bust-150ml-powieksza-ujedrnia-unosi-pi... . Osobiście polecam tabletki ujędrniające i powiększające piersi.
    Zażywam te tabletki i efekt widać już po kilku dniach.
    Nie tylko je powiększa i ujędrnia ale i odżywia. Co najważniejsze są w Zupełności Naturalne.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-11-13 o 09:34

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Brzeg
    Ja chyba nigdy nigdy nie zdecydowałabym się na operację... Przecież operacja wiąże się nie tylko z ryzykiem, ale również z bólem- podziwiam kobiety, które są gotowe na takie poświęcenia...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-11-13 o 09:31

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mam koleżankę, która właśnie rozważa powiększanie piersi i w sumie to ciężko chyba znaleźć właściwą odpowiedź na to czy powinno się robić taki zabieg, czy nie. Ale generalnie wracając do tematu, co do metody to chyba każda powinna być indywidualnie dobierana do pacjentki, bo zakładam że są przeciwwskazania czasem jakieś? Ja osobiście za bardzo się na tym nie znam i słyszałam tylko o protezach piersiowych, są jeszcze jakieś inne metody?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-11-13 o 09:30

Mieszka w
    Sopot
    Matylda, moim zdaniem nie można już mówić, że jakaś metoda jest niewypróbowana czy wątpliwa. Po tylu latach od rozpoczęcia zabiegów tego typu są one w pełni bezpieczne - jest tylko jeden warunek - wybór odpowiedniej kliniki z wykwalifikowanymi lekarzami. Jeżeli koleżanka ma taki kompleks to naprawdę lepiej by pozwoliła sobie na taką operację.
    I wiem co mówię - sama się zdecydowałam, bo całe życie miałam figurę raczej w stylu wysportowanego chłopca niż kobiety

Nie zarejestrowany
    Guest

Powiększenie piersi

Dr Łątkowski w Polanicy Zdrój także wykonuje tego typu zabieg. Na stronie kliniki możesz troszeczkę więcej na ten temat poczytać, przede wszystkim o tym, jak wygląda tego typu operacja, ale także o tym, jak się po niej należy rehabilitować.

Nie zarejestrowany
    Guest

piersi

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Dr Łątkowski w Polanicy Zdrój także wykonuje tego typu zabieg. Na stronie kliniki możesz troszeczkę więcej na ten temat poczytać, przede wszystkim o tym, jak wygląda tego typu operacja, ale także o tym, jak się po niej należy rehabilitować.
    Robiłas u niego taką operację. Wiesz, czym ona się rózni od opercji z wszeczpieniem iplantu?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości