+ Odpowiedz na ten temat
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 145 z 145
    Olga Jot.
    Guest

podniesienie piersi

Jak w tytule. Moje piersi rozmiarowo były akurat jak dla mnie w sam raz, tyle że po kilku porodach i po karmieniu, strasznie - niestety - z czasem obwisły... Nie podobało się to ani mnie, ani mojemu mężowi (choć oczywiście głośno tego nie mówił. Ostatecznie zdecydowałam się na doktora Dominika Boligłowę, z krakowskiej SCM Clinic. Nie wiem, jak wyglądają efekty innych lekarzy. Wiem, że on zrobił z tym po prostu coś pięknego Zdecydowanie go polecam!

Vivania
    Guest
    Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałyśmy wspólnie z dr Anną Olender. Właśnie w jej klinice miałam zabieg powiększania i podnoszenia piersi. Wyszło świetnie, mam implanty anatomiczne, które wyglądają bardzo naturalnie.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Sama czekam na operację powiekszenia piersi.
    Mam zamiar szybko dojsc do siebie, bo praca, bo dziecko, bo szkoła, trudno mi wybrac termin bo moge tylko wtedy kiedy dziecka nie ma w domu czyli ferie, wakacje, zielona szkoła, Mieszkamy sami i nie miałby kto zostac z małym jak bede w klinice. Jestem wytrzymała na ból, boje sie tylko złego samopoczucia po narkozie. I mam nadzieje bede mogła sama byc w domu po zabiegu? Czy miałyscie jakies dolegliwości które niepozwalaja na bycie samym w domu?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-11-19 o 07:28

malinak
    Guest

powiększanie

Mi operację powiększania piersi wykonywał cudowny lekarz, dr Ireneusz Łątkowski, z dosłownego zera wyczarował mi ładne B. Takie są teraz idealnie duże. Myślałam nad C, ale jednak mniejsze mnie przekonały. Całe życie albo nosiłam mega push upy albo wypychałam i w zasadzie nikt nie zauważył zmiany, bo wyglądały podobnie . No i w końcu zaczęłam chodzić na basen i nie boję się już wyśmiania jak się rozbiorę. Dla mnie to decyzja życia,bo poczułam się w końcu jak kobieta.

Hanna47
    Guest

powiększanie biustu

Miałam powiększany biust własnym tłuszczem u dr Pabiańczyka i jestem z efektów zadowolona, biust jest pełniejszy a tu i ówdzie straciłam parę centymetrów. Zabieg jest do przeżycia

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości