+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał wirdżinia Zobacz post
    Technologia ratuje włosy, ale ja to rozumiem trochę inaczej. Po prostu na codzień trzeba używać dobrych sprzętów, żeby o te włosy dbać. Suszarka z czujnikiem temperatury lub automatyczna lokówka. Regularna troska o włosy sprawi,że nie będzie trzeba potem stosować skomplikowanych zabiegów regeneracyjnych.
    Ja w ogóle jestem zdania, że zdecydowanie lepiej zainwestować w dobry sprzęt i kosmetyki, żeby np. włosy się nie przesuszały i nie wypadały tak łatwo, niż potem przeznaczać pieniądze na lekarzy itd. Też słyszałam o tych babyliss i wydaje mi się, że zdecyduję się w najbliższym czasie

Luize997
    Guest

Trichogram na wypadanie włosów

Słuchajcie ja już nie radziłam sobie z moim włosami, wypadały na każdym kroku i dopiero jak udałam się na badanie trychologiczne w clinica cosmetologica i jak zrobili mi wszystkie badania i trichogram dowiedziałam, że to łysienie androgenowe i gdybym nie zaczęła tego leczyć to straciłabym włosy całkiem. Jestem wdzieczna że tam trafiłam bo podeszli bardzo porfesjonalnie do mojego problemu, dostałam odpowiednie leki i jest dużo lepiej.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Pani Wydra
    Mieszka w
    Malbork
    Robiłam mezoterapie u trychologa, po serii rzeczywiscie bardzo mi sie poprawil stan skory glowy.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości