+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar matylda2

Trychologia ratuje włosy?

Pojawiła się nowa specjalizacja w dziedzinie leczenia i pielęgnacji skóry głowy i włosów - trychologia. Jest już kilka (naprawdę tylko kilka) klinik trychologicznych w Polsce. Czy ktoś już korzystał z ich usług? Warto wydawać na to pieniądze?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-14 o 14:58

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    warszawa
    A co to jest?

Banned

Czy ktoś był u trychologa?

Mój fryzjer dał mi namiary na trychologa i powiedział, że powinnam się wybrać, żeby rozwiązać moje problemy z wypadaniem włosów. Czy ktoś z Was był u takiego specjalisty? Czego się można spodziewać na takiej wizycie? Czy prywatnie to droga wizyta? Ile czasu trwa kuracja?

Z góry ślicznie dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    W gabinetach trychologicznych pracują coraz lepsi specjaliści, którzy naprawdę potrafią poradzić sobie z problemami skóry głowy. Leczą różne dolegliwości np. wypadanie włosów, łojotok, łysienie, tłustą skórę i włosy itd. Sam korzystałem z usług trychologa(http://www.creeniss.pl/) i rezultaty były naprawdę widoczne. Kuracja szybko zaczęła skutkować i pozbyłem się uporczywego łupieżu, którego próbowałem wcześniej zlikwidować na różne sposoby.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-06-13 o 09:41

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Jeśli zastanawiacie się nad tym kim jest trycholog i na czym polega trychologia, warto przeczytać artykuł na ten temat. Temat dotyczy wszystkich, którzy borykają się z łysieniem i wypadaniem włosów.
    http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...oga_41068.html

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Też się wybieram, ponieważ mam problem z wypadającymi włosami jeszcze rok temu miałem dość gęste, z tego co wyczytałem na stronie mojego fryzjera saloncesare.pl, trycholog zajmuje się właśnie problemami z włosami i skórą głowy, dzwoniłem do kilku gabinetów i średnio wizyta wychodzi koło 150 zł. Jeśli chodzi o długość terapii to czytałem że nawet rok może trwać, nie wiem ile w tym prawdy.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-10-15 o 16:43

majausia
    Guest
    w koncu powstala specjalizacja, ktora realnie pomaga ludziom z problemami wlosowymi regularnie chodze do trychologa, bo z powodu wypadajacych wlosow musze byc na kuracji- dokladniej to uzywam preparatow hair pharma, zeby zagescic skore glowy. sporo nowych wlosow juz mi sie pojawilo, czekam na kolejne

Mieszka w
    Warszawa
    Moje wlosy uratowala mezoterapia. Zaluje jedynie, ze tak zwlekalam z tym zabiegiem- liczylam na to, ze moze jakies tabletki mi pomogą lub domowe sposoby ale w pore trafilam do kliniki Hair medica i przyznaje, ze efekty mile mnie zaskoczyly po tylu próbach z kosmetykami, ktore mialy stworzyc mi nowe wlosy na glowie mialam sceptyczne podejscie do tego zabiegu. a tu prosze- wlosy sa w swietnej kondycji, jest sporo nowych,to byla najlepsza decyzja jaka podjelam z myslą o moich wlosach

wirdżinia
    Guest

tech rat włos

Technologia ratuje włosy, ale ja to rozumiem trochę inaczej. Po prostu na codzień trzeba używać dobrych sprzętów, żeby o te włosy dbać. Suszarka z czujnikiem temperatury lub automatyczna lokówka. Regularna troska o włosy sprawi,że nie będzie trzeba potem stosować skomplikowanych zabiegów regeneracyjnych.

Mieszka w
    Katowice
    Cześć, ja byłam u trychologa, bo miałam duży problem z wypadaniem włosów. Było naprawdę dramatycznie, więc lekarz ogólny mnie tam wysłał. Trycholog skupia się jedynie na włosach więc jest duża szansa że ci pomoże jeśli masz z tym problem. Mi doradził taką amerykańską kurację Mediceuticals i rzeczywiście pomogło. Wystarczyła mi na cztery miesiące, pierwsze efekty widziałam już po miesiącu. Dziś włosy mi odrastają i jest ok, przynajmniej nie chowam ich jak mogę i zastanawiam się czy nie widać. Więc trychologa polecam, jeśli masz problem z włosami czy skórą głowy to jest to najlepszy adres

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości