+ Odpowiedz na ten temat
Strona 34 z 35 PierwszyPierwszy ... 2432333435 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 341
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Miałam ebk w Weiss Klinik, wada +3 i +4. Cały zabieg bardzo sprawnie przebiegł. Czekam dopiero na pierwszą kontrolę, ale już teraz jest super.

MoniaLena
    Guest

korekcja wad wzroku

Moja siostra zdecydowała się na korekcję w Centre de la Vision i nie żałuje, po paru dniach zaczęła normalnie funkcjonować a po dwóch tygodniach wróciła do obowiązków zawodowych. Jedyne na co się skarżyła na początku to wrażenie obecności "czegoś pod powieką", trochę ją to denerwowało.

Marza
    Guest

Lentivu- Optegra - długa rekonwalescencja

Planowałam wykonać w Optegrze zabieg laserowej korekcji wzroku. Podczas wizyty kwalifikacyjnej zadałam pytanie o postępowanie PO zabiegu korekcji wzroku Lentivu - okazało się, że czas rekonwalescencji nie jest tak cudownie krótki jak podają w ulotkach (1 dzień) tylko trwa 2-4 TYGODNIE po najdroższym zabiegu. Dodatkowo okazuje się, że sporo pacjentów nie widzi ostro po zabiegu Lentivu przez kilka tygodni, rekordzista przez 3 miesiące! Co oznacza, że nie widzisz ostro np: przez 2 miesiące - czyli nie możesz pracować, nie czytasz, nie prowadzisz samochodu- po prostu nie widzisz ostro! jeżeli jesteś szczęściarzem i zabieg się udał to i tak - nie możesz uprawiać sportu do 2 tygodni, a intensywnego wysiłku przez 4 tygodnie. Szok i niedowierzanie bo informacje otrzymywane podczas wizyty kwalifikacyjnej są zupełnie inne niż te które są w ulotkach i na stronie www. Tylko trzeba wydać 300 zł i stracić 2 godziny, żeby dowiedzieć się jak to na prawdę wygląda.
    Prawdziwe informacje o czasie dochodzenia do pełnego widzenia powinny być podawane w materiałach informacyjnych a nie ukrywane prawie do końca, aż pacjent zapłaci.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Pamiętaj, że wszędzie jest marketing Obojętnie jaka metoda, zawsze jest to ingerencja w ciało! i nie jest tak kolorowo, że od razu wszystko super Zawsze musi upłynąć czas na gojenie itd. Ja miałam femto-lasik i widzenie mi się 3 miesiące stabilizowało. Tyle że od razu widziałam ok, nie miałam żadnego bólu itd. Były wahania ostrości, które trwały 3 miesiące w sumie.

22osiem
    Guest
    U mnie już rok minął od zabiegu w Spektrum i efekty są świetne. Więc jak najbardziej polecam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Czy to prawda, że po zabiegu korekcji po kilku, nawet 2-3 lata wada w jakimś stopniu wraca i trzeba wrócić do okularów ?

budja
    Guest
    Myśle, że to zależy od konkretnego przypadku. Jak będziesz na konsultacjach to o wszytko wypytaj, myślę, że lekarz powinien Ci wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Jak ja byłam na wizycie przed zabiegiem w spektrum, to pytałam, a lekarz wyczerpująco odpowiadał, także widać, że nie traktują pacjentów przedmiotowo.

vveera
    Guest
    Ja w ogóle bardzo się obawiam chorób oczu. Szczególnie obawiam się zaćmy, która pojawiła się już kilkukrotnie w mojej rodzinie. Dobrze, że teraz można szybko ją usunąć na przykład w https://www.tourmedica.pl/kliniki/leczenie-zacmy/. A Wy macie jakieś doświadczenia związane z tą chorobą ? Z góry dzięki za informację.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witajcie. Mam pytanie.
    Jestem po dwóch kwalifikacjach do zabiegu laserowej korekcji wzroku ( jedną w optegra WAWA i druga w cmo laser ). W laserze pani doktor zaproponowała zabieg ebk ( bądź nawet lasek) a w optegra tylko femtolasik ( mam wadę plusowa (5.5 i 3.5 i dodatkowo astygmatyzm). Gdzie się udać na zabieg ?

GoggaT
    Guest

klinika weiss

Polecam, bardzo dobra klinika, opieka i lekarze. Jestem półtorej miesiąca po laserowej korekcji wady wzroku w Weiss Klinik i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona!!!!! Wada została skorygowana całkowicie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 34 z 35 PierwszyPierwszy ... 2432333435 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości