+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Pierwsza wizyta u ginekologa

Nie zarejestrowany
    Guest

Pierwsza wizyta u ginekologa

Od pół roku jestem mężatką. Podczas badań na pierwszej wizycie u ginekologa, lekarz stwierdził, ze mam na macicy jakąś narośl. A przy zrobieniu cytologii że mam tam jakąś małą białą,, kropkę". Wyniki otrzymam dopiero za 2 tygodnie. Jestem strasznie wystraszona tym co mi powiedział doktor. Czy mam się już czegoś obawiać?

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar kuba1
    Witam, przede wszystkim powinnaś zmienić ginekologa. Lekarz nie powinien mówić pacjentce, że ma "jakąś białą kropkę". Nie ma takiej choroby. Poza tym, cytologia nie wykazuje obecności białych czy innego koloru kropek. Cytologia służy do sprawdzenia czy kobieta nie jest zagrozona rakiem, np. szyjki macicy. Nie chcę deprecjonować wiedzy tego lekarza, ale można być dobrym ginekologiem, ale mimo to nie umieć odczytywać wyników, np. USG. Dla własnego bezpieczeństwa i spokoju lepiej poszukaj sobie innego lekarza.

3. Grzybica pochwy w ciąży: upławy i swędzenie to pierwsze jej objawy Suchość pochwy po porodzie. Dlaczego pojawia się suchość pochwy po porodzie LAMBLIOZA (zakażenie lambliami) - utrapienie przedszkolaków Ukąszenia kleszczy: jak bezpiecznie usunąć kleszcza?
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Zgadza się. Musisz pójść do jakiegoś kompetentnego specjalisty, a nie człowieka, ktory nie umie nazwać rzeczy po imieniu. To po prostu absurd. Szkoda czasu na ludzi niekompetentnych.
    <a href="http://www.medme.pl"target="_blank">Tu czytam i piszę o zdrowiu</a>

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Wybór odpowiedniego ginekologa jest bardzo ważny - od tego w końcu mogą zależeć najważniejsze sprawy w naszym życiu. Warto zatem wcześniej się skonsultować, do kogo warto iść. Często dobrym źródłem informacji są nasi znajomi.
    <a href="http://www.medme.pl"target="_blank">Tu czytam i piszę o zdrowiu</a>

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości