+ Odpowiedz na ten temat
Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425
Pokaż wyniki od 241 do 248 z 248
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Polecam Czechy i One Day Clinic. Najlepsi fachowcy no i refundowany zabieg.

Andrzej D.
    Guest
    Pragnę podłączyć się do słusznych pozytywnych opinii na temat One Day Clinic - co prawdą leczą w Czechach ale jakość wręcz przytłacza polskie placówki NFZ. Uważam, że podjęliśmy w rodzinie dobrą decyzję aby zapisać naszą mamę na zabieg właśnie do nich.

Gabriela Kidowska
    Guest
    Jak miło, że widzę same pozytywne opinie o One Day Clinic!

Sama skorzystałam z ich usług niecałe pół roku temu. Miałam problemy z widocznością, tj. widziałam trochę jakby przez mgłę, więc udałam się do okulisty. Po badaniu oka okazało się, że mam zaćmę.
    Niestety na NFZ musiałabym czekać do 2020 roku, a prywatnie taki zabieg kosztuje dużo… Mam astygmatyzm, więc musiałabym kupić soczewkę asferyczną, a koszt takiej jednej to od 4 do 5 tysięcy złotych. Przy zakupie dwóch jest to nawet 10 tysięcy. Nie było mnie na to stać.

Koleżanka powiedziała mi żebym poczytała o polskich klinikach w Czechach, bo wykonują one zabiegu szybciej oraz, co najważniejsze, taniej.

I tak trafiłam do kliniki, którą polecają moi poprzednicy – termin: 2 tygodnie, koszt: łącznie 1000 zł, możliwa refundacja z polskiego NFZ. Nawet się nie zastanawiałam.
    Polecam każdemu.

Zbynioo
    Guest

zaćma

Ja osobiście polecam firmę CLINIC VISION z Łodzi, byłem z nimi na zabiegu i jestem bardzo zadowolony. Cena najniższa w Polsce, zapłąciłem 1200 PLN z odbiorem spod domu, hotelem ze sniadaniem .

Polecam
    Zbyszek z Warszawy
    P.s ... tutaj jest ich strona clinicvision.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-06-18 o 07:07

Nie zarejestrowany
    Guest

potwierdzam

Witam wszystkich, ja również mogę to potwierdzić, co pisze Zbynioo, mój tato był na zabiegu z clinicvision (oni są z łodzi). Zorganizowali wszystko w 2 tygodnie. zapłąciliśmy 1000 złotych, zabrali ojca spod samego domu i na drugi dzień przywieźli. Tata jest bardzo zadowlony i mówił że hotel w którym spali pacjenci był bardzo komfortowy

Clinicvision
    Guest

zaćma

zapraszamu tutaj: clinicvision.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-06-18 o 20:53

Nie zarejestrowany
    Guest

Corten Medic Radom

Nie ma co jechać do Czech, kiedy w Radomiu jest bardzo dobra przychodnia, która wykonuje zabieg na usunięcie zaćmy. Moja mama była w Corten Medic i jest bardzo zadowolona. Zabieg przebiegł bez zarzutu, moja mama bardzo dobrze się po nim czuła. Wszczepili jej soczewki Premium, dzięki którym nie musi teraz nosić okularów korekcyjnych.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam, chcialbym polecic operacjezacmywczechach.pl. Fachowa obsluga, transport z domu pacjenta no i cena 995zl. Moja babcia juz po 3 dniu po zabiegu zaczela widziec wszystkie kolory oraz ostrosc, ze wzgledu na jakosc soczewki, ktora zostala jej wszczepiona.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-06-18 o 16:43

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości