+ Odpowiedz na ten temat
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 189 z 189
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Bardzo dobrze z zaćmą radzą sobie w Czechach w Lexum. Póki co jest możliwość na NFZ poddać się operacji tam, więc korzystajcie póki prawo się nie zmieniło, bo jak zlikwidują NFZ to niewiadomo jak będzie. Babci się udało, w miesiąc była już po operacji, badaniach przed i po. Szybko tam idzie się zapisać.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Bardzo dobrze z zaćmą radzą sobie w Czechach w Lexum. Póki co jest możliwość na NFZ poddać się operacji tam, więc korzystajcie póki prawo się nie zmieniło, bo jak zlikwidują NFZ to niewiadomo jak będzie. Babci się udało, w miesiąc była już po operacji, badaniach przed i po. Szybko tam idzie się zapisać.
    no tak teraz te zmiany, to faktycznie trzeba się śpieszyć. Dobrze, że moja babcia jest już miesiąc po zabiegu - właśnie w Lexum w Czechach i mogę Wam polecić, bo choć babcia początkowo podchodziła sceptycznie do wyjazdu (wiadomo strach, ze zabieg nie w Polsce) to na koniec była zadowolona i aż swoje koleżanki namawiała, żeby wyszły z kolejki

marinika
    Guest

.

Ja jakoś większe zaufanie mam do specjalistów w Polsce i mój zabieg odbędzie się we Wrocławiu w Spektrum.

KrainaLodu
    Guest
    każdy ma prawo mieć inne zdanie . Ciekawe jak teraz poradza sobie osoby ,po tych zmianach w służbie zdrowia . bo właściw to ma być tak ,ze niestety oczekiwanie na zabieg będzie jeszcze dłuzszy . ja zaufałam specjalistom w Optegrze w Berlinie a, dokładniej mój tata . i bardzo się cieszę ,że jest juz 3 miesiące po zabiegu

marinika
    Guest
    Nie wiem o jakich zmianach mowa, ale zakładam, że zabiegów wykonywanych prywatnie to nie dotyczy. A ja wolałam własnie pójść prywatnie niż czekać. Zabieg już w przyszłym tygodniu.

alona
    Guest
    Moja ciotka obawiała się takiego wyjazdu i w sumie się nie dziwię. Daleka podróż, a to osoba w podeszłym wieku, nie warto tak ryzykować dla kilku groszy. Poszperałam trochę w necie i popytałam się znajomych i znalazłam dla cioci miejsce w Polsce, gdzie może taki zabieg wykonać, mianowicie łódzki Szpital Bonifratrów. Posiada on specjalistyczny oddział okulistyczny, na czele z ordynatorem dr Gozdkiem, nawiasem mówiąc przesympatyczny lekarz. Zabieg został wykonany pomyślnie tutaj na miejscu i ciocia już całkowicie wróciła do zdrowia

ZadowolonA87
    Guest
    Ja czekalam na zabieg 2 miesiace, mam 30 lat i w tym wieku rzadko sie zdarza zaćma, jestem juz po operacji prawie 2 tygodnie, dodam ze zabieg byl z nfz bez znajomości robiony u super okulisty w Szpitalu Morskim w Gdyni

vveera
    Guest
    Moja babcia szykuje się właśnie na operację zaćmy ja sama też strasznie się boję tej choroby. Jeśli chodzi o sprawdzone kliniki to słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat Tour Medica . Czy ktoś z Was miał już może okazję korzystać z ich usług i podzieli się opinią ?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-08-17 o 08:28 Powód: spam

Ajmak
    Guest
    Wiem że w Lexum w Ostrawie robią dobrze i profesjonalnie. Opieka polska, można jechać jako osoba towarzysząca no i trwa to mega krótko! także polecam takie rozwiązanie

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości