+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar balbina1

Z rakiem można wygrać

Rak to coraz częściej wcale nie wyrok, można go pokonać. Nawet ziarnicę złośliwą w I stopniu zaawansowania. Leczenie było trudne, ale udało się. Macie wśród bliskich podobny przypadek? Napiszcie, takie optymistyczne historie działają terapeutycznie.

DOMOWNIK FORUM
    Ja mam w rodzinie wiele przypadków zachorowan na raka - głównie raka piersi - te osoby to siostry mojej mamy - one wygrały - także dzięki pozytywnemu nastawieniu

Kasper
    Guest
    pozytywne myślenie, dużo relaksu, odpoczynku - wszystko to naprawdę pozytywnie wpływa na terapię. może łatwo jest to napisać, a o wiele ciężej stosować w praktyce, gdy tak naprawdę ciągle myśli się o tej "gnidzie", ale da się! mega pomocna jest rodzina i przyjaciele, którzy robią wszystko, żeby zająć myśli chorego

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    znalazłem fajny tekst na temat diety w czasie chemioterapii - może kogoś zainteresuje: http://blog.potencjalka.pl/diet-w-tr...chemioterapii/

kasper
    Guest
    dzięki za linka, ciekawy tekst. pierwsze słyszę o czymś takim, jak potencjał redoks. nigdy nie zwracałem uwagi na jego poziom przy kupowaniu wody.

Stowarzyszenie SARCOMA oraz Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza wszystkich chętnych do aktywnego spędzania czasu 2 września o godz. 11 na parking przy ul. Roetngena 5. Razem wyruszymy w ONKO-BIEG wspierając tysiące osób chorych na raka. Bądźcie tego dnia z nami i dołączajcie do wydarzenia http://www.facebook.com/events/210710262391880/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-12-14 o 13:00

Wygrana
    Guest
    Ja wygrałam!
    30 lat - rak migdałka, drugie stadium zaawansowania, przerzuty do węzłów chłonnych.
    7 tygodni radioterapii, chemioterapia... złe samopoczucie, zwątpienie, strach...

Wynik kontrolny po leczeniu: Całkowita remisja!
    Jestem zdrowa

Warto walczyć - Rak to nie wyrok!

Banned
    Mieszka w
    Radom
    Polecam książkę Jak w 90 dni pokonałem raka, bardzo podbudowująca publikacja z której można się dowiedzieć wielu ciekawych informacji oraz zmienić postrzeganie tej jakże niszczącej zdrowie fizyczne i psychiczne choroby.

Mieszka w
    Paczków
    Najważniejsze jest to, co przed rakiem: badania profilaktyczne. Lekarze strzępią sobie języki od lat, ale mają rację. Cytologia, mammografia, czerwona lampka kiedy robi się jakaś gulka na szyi czy pod pachą (powiększony węzeł chłonny) i nie chce zniknąć, pokasływanie, ciągłe bóle gardła, stany podgorączkowe - wtedy trzeba zmusić lekarza pierwszego dotyku żeby sprawdził co nam jest. Im prędzej się zorientujemy że to rak tym łatwiej go będzie wyleczyć. Pogoda ducha, wiara, mobilizacja w walce - tak. Ale najważniejsze to odkryć drania szybko

Banned
    Brawo! Gratulacje!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości