+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
    Nie zarejestrowany
    Guest

wygrałam z rakiem migdałka

Cytat Napisał balbina1 Zobacz post
    Rak to coraz częściej wcale nie wyrok, można go pokonać. Nawet ziarnicę złośliwą w I stopniu zaawansowania. Leczenie było trudne, ale udało się. Macie wśród bliskich podobny przypadek? Napiszcie, takie optymistyczne historie działają terapeutycznie.
    Ja jestem 4 lata z kawałkiem po wygranej z rakiem migdałka z przerzutami do węzłów . Najwieksza złośliwość w całej skali.
    Wiem że wygram dalej !!!!Zyczę Wam wszystkim wiary i chociaż może być trudno to wszystko mija. ja już nie pamietam leczenia i radioterapii. Było trudno ale bez przesady. Nawet chora i słaba byłam w kinie czy u znajomych.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Oczywiście, że można tylko do tego potrzebne są środki, dla tego jako wolontariuszka zachęcam wszystkich ludzi dobrej woli do wsparcia naszej fundacji onkologicznej Alivia, która pomaga chorym w dostępie do nowoczesnych terapii i zakupie lekarstw, których NFZ nie refunduje. KRS: 0000358654

Nie zarejestrowany
    Guest
    Można wygrać można, polecam do tego olej konopny, można go zakupić tutaj https://vapuj.pl/olejek-konopny-cbd.html nie jest drogi, wart swojej ceny, jakość powala. Polecam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-09-16 o 14:26

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Aquastop Radioterapia
    Mieszka w
    Poznań
    Szanse na wygraną z tą chorobą zwiększa odkrycie jej w jak najwcześniejszym stadium. Niestety zdarzają się przypadki, że do centrów onkologii zgłaszają się Pacjenci z zaawansowanymi stadiami nowotworu. Często niestety lekarze nie mogą wtedy za wiele zrobić, dlatego powinniśmy pamiętać o profilaktyce, szczególnie osoby z grup podwyższonego ryzyka.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Osobiście nie znam osoby, który by trwale wygrała z rakiem, nawet tym wcześnie wykrytym. Osoba z mojego otoczenia żyła od diagnozy 9 lat. Po 8 latach wystąpiły przerzuty i już nic nie dało się zrobić. Z rakiem nie można wygrać. On i tak odezwie się ponownie, w najmniej spodziewanym momencie.

nikodem02
    Guest

Cool

tak zgadza się pozytywne nastawienie najważniejsze !!! lecz nie każdy z natury jest optymistą , mój tato nie jest , niestety , ale mimo to udało nam się wszystkim tatę wesprzeć i wygrać walkę z rakiem trzustki !! jak już było z nim naprawdę źle i był załamany , bez nadziei, na forach wyszukaliśmy ludzi którzy poradzili nam , abyśmy zastosowali ekstraktu marum , i rzeczywiście samopoczucie i depresją z dnia nadzień zaczęły uciekać !! wróciłą nadzieja i chęć do życia . Jeśli ktoś teraz jest w takim stanie beznadziei , depresji to polecę jak inni kiedyś mi ten środek
    https://konopiafarmacja.pl/wyroby-z-konopii/17-konopny-ekstrakt-cbd-6.html
    Pozdrawiam i wszystkim życze szybkiego powrotu do zdrowia !!! walczcie o siebie !!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-04-17 o 10:16

Nie zarejestrowany
    Guest
    Wczesne wykrycie raka znacznie zwiększa szanse na wygranie z chorobą. Dlatego ważne jest by robić badania cytologiczne. Jeżeli jesteście z Gliwic lub okolic to mogę wam polecić Gabinet lekarskiej diagnostyki Histamed. Sama przechodzę tam badania cytologiczne co jakiś czas.

kamil989
    Guest

nowotór

gratuluję pokonania choroby jesteś żywym przykładem na to że MOŻNA. mój 19 letni kuzyn choruje na ziarnicę, cały czas walczymy, wsparcie psychiczne jest dla nas najważniejsze dodatkowo młody wcina pestki gorzkiej moreli i olejek cbd z konopieizdrowie, lekarze mówią że jest spora szansa na powrót do zdrowia, ale jeszcze trochę to niestety potrwa, jesteśmy jednak dobrej myśli i mocno trzymamy kciuki

Nie zarejestrowany
    Guest

witaminy a rak

witam ja też walczę z nowotworem walcze już 2 rok i jak na razie daje radę odpowiednia dieta witaminy i tu moge polecić ANTIOKSIDANT VITAMIN KOMPLEKSE ma przeciw rakowe oksydanty , jak dla mnie to super

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Tak, to prawda - chorując na nowotwór można wygrać. Najważniejsze, aby być pod opieką cenionych specjalistów, dla których leczenie ludzi jest pasją a nie czymś, co jest robione z konieczności...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-05-19 o 20:24

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości