+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar balbina1

Dlaczego warto mieć hobby?

To fakt udowodniony naukowo: pasjonaci żyją dłużej! Hobby wyzwała hormony szczęścia - endorfiny. Zbierasz kufle od piwa, szyjesz patchworkowe narzuty, a może fotografujesz ptaki albo "nałogowo" czytasz pamiętniki? Podziel się z nami swoją pasją, a może ktoś pójdzie twoim śladem...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-12-14 o 15:28

Nie zarejestrowany
    Guest

...

Mam wiele 'pasyj', między innymi zbieranie jednogroszowych monet, wizerunków Kotów (szczególnie drewnianych, ręcznie robionych, 'ludowych' figurek) i komiksów. ^^
    Wątpię by ktoś kiedyś poszedł moim śladem, ale w razie czego polecam!

silma
    Guest

różności

Żeglarstwo. Książki. Przyjaźń. Chciałabym by doba miała 48 godzin...

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja mam: podróże, zbieranie pocztówek od znajomych, codzienna gimnastyka, nauka hiszpańskiego... życie jest piękne!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Nieśmiały
    Mieszka w
    Polska
    motoryzacja, majstekowanie , bardzo bardzo pasjonujące mógłbym to robić godzinami
    nieśmiałość
    forum nieśmiałość
    forum dla nieśmiałych
    niska samoocena
    nieśmiałość u dzieci
    czat dla nieśmiałych

filip.reczek
    Guest
    Oczywiście, że warto mieć hobby! Człowiek bez własnych zainteresowań jest raczej pusty i nie wiele ma do zaoferowania samemu sobie i innym. Warto też pomyśleć nad rozwijaniem zainteresowań u dzieci. My z żoną inwestujemy głównie w zabawki edukacyjne, gry planszowe, quizy, klocki LEGO z salonklockow.pl, zestawy małych naukowców i już widzimy, że dzieciaki zaczynają się wypytywać o zwierzęta, miasta (w tych grach nazwy się często przewijają), a więc powoli te ich zainteresowania ich są widoczne
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-07-16 o 14:08

kassia8
    Guest
    Zgadzam się, trzeba mieć jakieś swoje hobby, to bardzo dużo pomaga w życiu Ja bardzo lubię uczyć się języków obcych. Ostatnio zabrała się za włoski Byłam na kursie w Lincolnie w Warszawie: http://lincoln.edu.pl/warszawa/ i powiem wam, że świetna szkoła. Sporo się nauczyłam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-06-17 o 12:02

malwinnaa
    Guest
    A ja z kolei bardzo lubię czytać książki i mam ich już sporo w swojej kolekcji. Zamawiam sobie na inbook.pl, mają dobre ceny no i szybką wysyłkę
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-06-17 o 12:01

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Nie mogę powiedzieć, że mam jeden konkretny hobby. Uwielbiam czytać, haftować, jezdić na rowerze. Ciągle zmieniam sposób rozrywki. Może to ważne nie tylko jak spędzać czas a spędzać go radośnie i z korzyścią dla siebie, aby przełączyć się i odpocząć.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	depositphotos_21841313-stock-photo-couple-racing-on-bikes.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	84.4 KB
ID:	584

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości