+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    wegano
    Guest
    Zgadza się, trzeba mieć swoje hobby. Ja akurat bardzo lubię grafike komputerową. Kupilem sobie też pełną wersję programu Photoshop w sklepie klucz system. program daje mi wiele możliwości.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów
    Warto mieć hobby bo każdy potrzebuje jakiejś chwili dla siebie spędzonej na tym co go odpręża aby oderwać się od codziennej rutyny Ja lubię czytać a latem długie spacery z psem. Teraz zimą podzielam pasję mojego męża i towarzyszę mu w składaniu samochodów z kolekcji Legendarne auta PRLu wczoraj składaliśmy Warszawę M20 do której mam sentyment bo mój tato taką miał czas przy tym leci bardzo szybko bo to świetna zabawa i pozwala zapomnieć o codziennej rutynie

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Zdecydowanie hobby poprawia humor i przedłuża życie. Ja rozrywkowo zajmuję się ogrodnictwem - polecam, nawet tym, co nie mają ziemi. Taka domowa uprawa też może przynieść wiele radości.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Szczecin
    Dla fanów jazdy konnej polecam sklep internetowy truerider.eu
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-05-19 o 17:58

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa

zagwozdki

Ja nie mam jednego hobby, któremu oddawałbym się w pełni. Wolny czas pożytkuję na milion różnych sposobów. Czasami przesiaduję noce przy grach komputerowych, innym razem urządzam sobie maratony filmowe, w innym przypadku jadę na rowerową wycieczkę... a ostatnio zacząłem układać puzzle. Bardzo dobrze odpręża umysł takie układanie obrazków w kawałkach, w tym takich https://puzzle4u.pl/puzzle/puzzle-ze...-500-elementow na zamówienie.
    No i jeszcze muzyka - ta towarzyszy mi praktycznie zawsze. Ale na niczym nie gram, jestem tylko biernym słuchaczem
    Ostatnio edytowane przez Caclya ; 01-07-19 o 07:28

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Szczecin
    Moim hobby jest jazda konna i nie wyobrażam sobie życia nez niej.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-06-19 o 20:33

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Witam, zastanawiam się nad rozpoczęciem zdobien metodą decoupage. Co sądzicie o tej technice? Jakis czas temu widzialam u swojej przyjaciolki dzbanki ozdobione tą metodą i bardzo sie zachwyciłam. Co sądzicie o tym sklep.inspirello.pl? CHętnie poznam Wasze opinie. Czy lubicie robótki ręczne?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-09-19 o 19:29

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości