+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    warszawa

Jakie kapsułki, suplementy na cellulit?

Przyszła wiosna i za chwilę bedzie ciepło i mozliwość noszenia krótkich wdzianek. Wzięłam się za swój cellulit, aby bez wstydu nosić krótkie spodenki. Mogę Wam polecić kapsułki CelluOFF. Efekt działania widać już w drugim miesiącu stosowania. Moje uda stają sie bardziej spręzyste i i coraz mniej obrzękniete. Preparat ma w składzie kwas linolenowy, który ujędrnia i nawilża skórę. Teraz na Facebooku rozdają próbki celluoffu warto poczytać.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-14 o 15:47

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Ja też stosuję CelluOFF. Jak dla mnie cudowny suplement diety, który wkońcu pomaga. Po dwóch opakowaniach jest rewelka. Myślę, że jeszcze jeden miesiąc i na majowy długi weekend będzie super. Nie ukrywam, że dietkę bez cukiereczkówteż stosuję i na rowerku zaczęłam jeździć

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wałbrzych
    a ja się skusiłam na ekstrakt z winogron noble health, bo poczytałam o nim wiele dobrych recenzji. Po miesiacu kuracji skora jest bardziej napieta a podobno najlepsze efekty sa po 4 miesiacach stosowania, wiec zobaczymy

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Jakie tabletki na cellulit są skuteczne? Wiecie, że biorąc kapsułki można skutecznie rozprawić się z cellulitem?

''Tabletki na cellulit mają za zadanie przyspieszyć metabolizm komórkowy, a tym samym proces lipolizy, czyli proces rozkładania tłuszczów do takiej postaci, w której będą one mogły być usunięte z organizmu. Druga grupa tabletek na cellulit ma za zadanie poprawić mikrocyrkulację krwi i limfy, w celu prawidłowego rozłożenia się komórek tłuszczowych i usunięcia zalegających toksyn z organizmu''.

Link do artykułu: http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...zne_41192.html

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Możecie też wykorzystać Lamininę, wystarczy 1 kapsułka dziennie. Pomoże nie tylko na to.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-12-14 o 11:48

Banned
    Mieszka w
    warszawa
    dokladnie nie pamietam ale na nutreca sa takie i naturalne a to przeciez wazne

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar rutkar
    Mieszka w
    Warszawa
    i serio to pomaga na cellulit? jestem już zrezygnowana, bo nie mogę się go pozbyć

Nie zarejestrowany
    Guest
    mnie pomogła jaglanka i biegi codzienne , oraz suplementacja lactoralem - nie mam obrzęków , a tkanka łaczna się zregenerowała i celulit zniknął

Nie zarejestrowany
    Guest
    ważne żeby probiotyk był odpowiedni bez gluteny , laktozy i mleka dlatego odpowiedni jest lactoral , oraz żeby wykluczyć te produkty z diety

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    ważne żeby probiotyk był odpowiedni bez gluteny , laktozy i mleka dlatego odpowiedni jest lactoral , oraz żeby wykluczyć te produkty z diety
    masz rację , ponieważ te produkty utrudniają eliminację toksyn z organizmu , ja również polecam lactoral ponieważ próbowałam go na sobie i efekty są pozytywne

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości