+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
    kritax
    Guest
    Oleje konopne zabijaja komorki rakowe i z tym sie calkowicie zgadzam przeciez juz dawno bylo slychac o przypadkach ludzi na swiecie ktore dzieki temu poradzily sobie z choroba. Strona o ktorej piszesz czyli konopieizdrowie.pl ma w swojej ofercie tego typu olejki jak zauwazylem wiec ludzie cierpiacy na raka i np. stwardnienie rozsiane czy nerwice powinny sie zainteresowac tym tematem.

Nie zarejestrowany
    Guest

witaminy a rak

Witam serdecznie przeszłam długą drogę też miałam raka dieta była urozmaicona miałąm nie jeść weglowodanów owoców cytrusowych tego było mnustwo sama się gubiłam w tym wszystkim łykałam witaminy i łykam do tej pory koleżanka wynalazła ANTIOKSIDANT WITAMIN KOMPLEKSE mają przeciw rakowe oksydanty ,

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam serdecznie przeszłam długą drogę też miałam raka dieta była urozmaicona miałąm nie jeść weglowodanów owoców cytrusowych tego było mnustwo sama się gubiłam w tym wszystkim łykałam witaminy i łykam do tej pory koleżanka wynalazła ANTIOKSIDANT WITAMIN KOMPLEKSE mają przeciw rakowe oksydanty ,
    Czytałam skład tych witamin ilość antyoksydantów i witamin jest nawet ok, ale nie pokoi mnie ich pochodzenie, nigdzie nie znalazłam konkretnych informacji więc podejrzewam, że są syntetyczne. Koleżanka ma rację witaminy minerały i antyoksydanty to podstawa, jednak polecam organiczne ponieważ lepiej się wchłaniają a nadmiar nie zalega w nerkach. Polecam obejrzeć film poruszający temat witamin, który mówi o niekorzystnym wpływie na organizm witamin syntetycznych beneganicpolska.pl/szokujacy-film-witaminy-i-suplementy-w-aptekach-sklepach-i-drogeriach/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-11-18 o 21:12

Joleni
    Guest
    U mojego taty są różne etapy, czasem ma całkiem niezły apetyt i jest w stanie zjeść "standardowe" jedzenie, innym razem zupełnie go odrzuca, dlatego rozwiązaniem okazały się nutridrinki, lubi Supportan (szczególnie wersję o smaku cappuccino), który kupujemy w aptece DOZ. Najlepiej podawać go powoli, pić małymi łykami, albo podawać łyżeczką, tak się przyswaja najlepiej.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości