+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 94
    KormoranowyByk
    Guest
    Podobhno Iqman ma tego rodzaju właściwości, z tym że ja nie narzekałem nigdy na rozmiar i skuteczność, ani też jak na razie nie strzelałem ślepakami, więc piszę to nie na zasadzie własnego doświadczenia, tylko z informacji na jakie natrafiłem na forach

Nie zarejestrowany
    Guest

Lightbulb taaaaaaa

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ja też miałem problem z małym penisem, ale kupiłem na necie super tabletki: PENILARGE 60tabletek.
    Pomogły mi powiększyć członka, z którego jestem teraz zadowolony, także moja dziewczyna.
    Nie stosuję żadnych rozciągaczy lub pompek.
    Kuiłem go na: http://intymnosc.pl/aff/kaspriana/powiekszanie-penisa-c-65.html?page=1&sort=7a
    od tych tabletek to możesz sobie jedynie wątrobe rozwalić cisnienie rozlegulować i sraczki dostac chociaz bys to żarł 5 lat to nic ci nie urośnie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-02-17 o 10:05

Nie zarejestrowany
    Guest

czy istnieje realny sposon na powiekszenia penisa?

Zdecydowanie istnieje i polecam tabletki penixen3d, tutaj znajdziecie wszelkie informacje: penixenpoland.pl , mysle ze warto przynajmniej skorzystac i sie zapoznac z cala oferta. ja jestem bardzo zadowolony.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-03-17 o 09:22

Nie zarejestrowany
    Guest

;/

Cytat Napisał KormoranowyByk Zobacz post
    Podobhno Iqman ma tego rodzaju właściwości, z tym że ja nie narzekałem nigdy na rozmiar i skuteczność, ani też jak na razie nie strzelałem ślepakami, więc piszę to nie na zasadzie własnego doświadczenia, tylko z informacji na jakie natrafiłem na forach
    tez stosowalem igman ale jednak penixen3d jest o niebo lepszy, tanszy i szybciej daje niesamowite efekty!

Nie zarejestrowany
    Guest

daje moc!

panowie jest dla nas ratunek! to Penixen3d! ja pierdziele, moj penis powiekszyl sie o 5cm coanajmniej wiec to chyba dobry znak,daje sobie reke uciac a nawet co innegoxD ze i wam sie uda!

dluzszyoparecm
    Guest

mam dluzszego

kurde nie wiedzialem ze to realne a jednak, zarabistie , ja piernicze dzieki penixenowi3d mam dluzszego i wydaje mi sie jakis taki inny, jajka tez jakies takie wydaje sie wiekszexD i tak fajnie wisza polecam sprobowac

tuiowdzie
    Guest

;)

gdyby nie penixen3d swiat bylby smutniejszy ,ja go odkrylem przez przypadek i odlot,juz po miesiacu 2cm do przodu,co bedzie za rok ?XD

chlopaki rzadzicie

kiedys u kumpla w kiblu zobaczylem jakies zele i wlasnie penixen3d ,w ogole nie wiedzialem co to ,po nazwie wiadomo mialem rozne mysli ale nie sazilem ze to powieksza pindola

takisobie
    Guest

....

hahaha tez bralem penixen3d i pozniej jak zobaczylem co mam w spodniach doznalem szoku ...mam go do dzis

Nie zarejestrowany
    Guest
    Moje doświadczenia"

ćwiczenia nie działają jedynie strata czasu
    pompki są ok ale jedynie jeśli regularnie to używacie - po zakończeiniu wszystko wraca o pprzedniej wielkości
    tabletki zależy jakie. Niektóre to jawne oszukaństwo, niektóre działaja lepiej. W moim przypadku najskuteczniejszymi okazały sie tabltki Penilarge. Powiekszenie jakieś 3 cm na dlugości i co ciekawe to więcej na obwodzie bo aż 4 cm.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości