+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 88
    Nie zarejestrowany
    Guest

Czy istnieje realny sposób powiększenia penisa?

Witam
    Pewnie każdy ma dość tych pytań bo podejrzewam, że są dość częste... Ale nigdzie nie mogę znaleźć wiarygodnych informacji na ten temat i oczywiście mam świadomość, że wielkość penisa jest doskonałym narzędziem do manipulacji ludzi i zarabiania kasy. Masa jest stron z informacjami ''powiększ go o 10 cm w 2 tyg'' ''najlepszy środek na rynku'' itd.
    Dlatego szukam wiarygodnej odpowiedzi. Czy poza operacjami chirurgicznymi istnieje jakiś naprawdę działający sposób powiększania penisa? Ćwiczenia, tabletki itp?
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    lubin
    pewnie że są. trzeba poszukac. no i są też starorzytne sposoby plemion afrykańskich. niektóre z nich sobie wsadzaja kamyki w prącie od małego i im sie po prostu rozciaga od grawitacji. tylko powodzenia jak bedziesz prubował...

Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    sposoby są, ale pomyśl po co Ci to? odsyłam Cię do tego artykułu , zobacz sobie i zastanów się, a w takie 10 cm w dwa tygodnie to nie ma opcji, efekty jeśli będą to na pewno nie takie, raczej kosmetyczne.

Nie zarejestrowany
    Guest

Czy istnieje realny sposób powiększenia penisa?

Ja też miałem problem z małym penisem, ale kupiłem na necie super tabletki: PENILARGE 60tabletek.
    Pomogły mi powiększyć członka, z którego jestem teraz zadowolony, także moja dziewczyna.
    Nie stosuję żadnych rozciągaczy lub pompek.
    Kuiłem go na: http://intymnosc.pl/aff/kaspriana/powiekszanie-penisa-c-65.html?page=1&sort=7a
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-05-13 o 11:34

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja

Mały penis? Oto najlepsze pozycje seksualne

Jeśli rozmiar penisa jest problemem, warto znaleźć pozycje, w których partnerzy będą odczuwać rozkosz. Dowiedz się, jak się kochać, gdy pochwa jest za szeroka, a członek za cienki.

http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/s...hwy_37186.html

Nie zarejestrowany
    Guest
    Sam jestem ciekawy czy takie np. kremy na powiększenie penisa mogą rzeczywiście działać? Słyszałem że podobno jakieś efekty są, ale sam jestem nieco sceptyczny. Co sądzicie? Ktoś już próbował?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-07-13 o 13:54

Nie zarejestrowany
    Guest

Powiększanie penisa

hehe, na kamyki w prąciu to chyba jest za późno, ale takie działanie oferują obecnie odstępne na rynku ekspandery.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-07-13 o 15:59

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Sam jestem ciekawy czy takie np. kremy na powiększenie penisa mogą rzeczywiście działać? Słyszałem że podobno jakieś efekty są, ale sam jestem nieco sceptyczny. Co sądzicie? Ktoś już próbował?
    Mój facet korzysta z pompki bathmate i smaruje penisa kremem. Na początku myslałam że się posikam ze śmiechu jak go z tym czymś zobaczyłam w wannie. Jak penis urósł nie było mi juz do śmiechu. hihi ... ma kilka cm większego penisa

do pompek bardzo dobrze nadaje się gel penilarge

Hmmm... Wiarygodnych info chcesz tak? No to powiem Ci że najlepsze są pompki do penisa+ jakiś fajny żel Na mojego faceta zadziałało więc Tobie też powinno pomóc.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-07-13 o 10:36

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości