+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    władek
    Guest

Trądzk różowaty

od jakiegoś czasu zmagam sie z trądzikiem różowatym, co skutecznego polecacie?

t-rex
    Guest
    Na różowaty to polecam Rozex, świetnie sobie radzi i trądzik znika błyskawicznie, też się z tego leczyłem, tylko początkowo stosowałem leki na zwykły trądzik bo nie wiedziałem, że mam różowaty i dlatego były nieskuteczne

Nie zarejestrowany
    Guest
    Spróbuj probiotyczne mydło, można je bez problemu zamówić w sklepie internetowym. Wystarczy wpisać to hasło w wyszukiwarkę.
    Sprawdziłem i mogę polecić.

władek
    Guest
    Dzięki za info o rozexie! Pomógł

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Katarzyna i Jerzy
    Mieszka w
    Kraków
    Hej
    Ten trądzik jest bardzo trudny do zaleczenia, główny powód to słaba wątroba, słaba żółć. Dlatego dieta jest tu kluczem, trzeba uważać na tłuszcze; tłuste kurczaki, żółte sery, ostre potrawy, alkohol odpada. Kompletnie odpadają toniki na alkoholu, tylko drażnią. Ja (Jerzy) używam tylko bezzapachowego szarego mydła i toniku bezalkoholowego. Spróbuj się przerzucić na wysokiej jakości zieloną herbatę, mnie bardzo pomaga i skóra staje się sucha i wydziela mniej sebum. Lekarz z miejsca Ci zapisze antybiotyk Metranizadol, owszem skuteczny ale rujnuje wątrobę i nerki. Czasami trzeba ale to ciężki stuff, wymaga osłony na jelita.
    http://zdrowadroga.com/

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar acnerose
    Mieszka w
    Gdańsk
    Kuracja antybiotykami nie jest koniecznością, warto najpierw wypróbować serię specjalnie przygotowanych kosmetyków z linii Acnerose, które mają na celu niwelowanie objawów trądziku różowatego oraz jego przyczyn. Kremy łagodzą zaczerwienienia i podrażnienia, wspomagają oczyszczanie skóry z niedoskonałości oraz zmniejszają wydzielanie sebum. Oprócz używania kosmetyków Acnerose (więcej o Acnerose znajdziesz na http://alexjones.pl/aj/aj-inne/item/...to-dobry-wybor) warto zwrócić uwagę na naszą codzienną dietę: picie przynajmniej 2l wody dziennie oraz spożywanie dużej ilości warzyw wspomoże oczyszczenie organizmu. Warto wykluczyć ostre potrawy, czerwone mięso oraz nabiał.
    Ostatnio edytowane przez acnerose ; 04-05-17 o 09:04
    Pozdrawiam

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Maria1212
    Mieszka w
    Częstochowa
    Cześć, zrobiłam mały research w internecie po zachorowaniu na trądzik różowaty. Jestem kobietą i nie ukrywam, że ta przypadłość bardzo mi przeszkadza. Nawet nałożenie podkładu nie pomaga (a mam świadomość, że nakładanie makijażu może szkodzić mojej skórze). I wydaje mi się, że kosmetyki Acnerose są w porządku. Patrzałam na skład tych produktów. Krem na dzień zawiera m.in. bisabolol, który chroni przed powstawaniem zaczerwień, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, ułatwia gojenie się skóry, łagodzi podrażnienia. Co o tym myślicie? Zamówiłam sobie cały zestaw. Za jakiś czas napiszę Wam, czy jest skuteczny i warty wydania pieniędzy. Mam nadzieję, że będzie warto!

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości