+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
    śpioch
    Guest

atopowe zapalenie skóry

Witam, bardzo długo już walczę z AZS i nic nie przynosi rezultatu, znacie może coś co podziała?

słoń
    Guest
    AZS to nie jest prosta choroba, nie znam nikogo kto by się z niej wyleczył w dwa tygodnie. Osobiście stosowałem restoraderm i bardzo zadowalające efekty były

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Polkowice
    Mam w rodzinie osobę, która się z tym męczy. Nic nie pomaga. Smarowanie protopiciem to w sumie doraźne leczenie. Ostatnio dermatolog wydał opinię, że niestety, ale trzeba zwracać uwagę na kosmetyki i wręcz zalecił takie drogie rzeczy, nie pamiętam nazwy, Emolium chyba czy jakoś tak. Jednak to też nie służy wyleczeniu. Ulgę przynosi gorąca kąpiel, ale to też tylko doraźnie. Naprawdę chyba nie ma skutecznego leku.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    giżycko
    Ja stosowałam probiotyczne mydło, które zamówiłam w sklepie internetowym, znalazłam wpis na forum i postanowiłam zaryzykować. Leki przepisywane przez dermatologa nie dość że były drogie to nie pomagały.
    Z mydła jestem zadowolona, zamówiłam już kolejne!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał śpioch Zobacz post
    Witam, bardzo długo już walczę z AZS i nic nie przynosi rezultatu, znacie może coś co podziała?
    AZS raczej do końca nie wyleczysz, jednak możesz skutecznie leczyć objawy i normalnie z nim żyć.
    Po pierwsze i najważniejsze musisz zidentyfikować alergen, który wywołuje objawy a następnie konsekwentnie go unikać - są specjalne testy. Wg mnie nie warto leczyć objawów sterydami - tylko sobie skórę zniszczysz a efekty często są niezadowalające. Jeśli chodzi o tzw "leczenie naturalne" to w przypadku mojej skóry najlepsze rezultaty dało połączenie: okładów z naparów ziołowych ( pokrzywa, dziewanny, malwy, bez). Unikanie "sztucznych" tkanin oraz substancji chemicznych. Najważniejsze; po każdej kąpieli, rano i wieczorem, nawilżanie skóry maścią (najlepiej nawilżała maść Scalp 8 Body Ointment, oliwka źle reagowała z moją skórą - piekła i swędziała). Po takiej kuracji wykwity znikały po stosunkowo krótkim czasie i unikając alergenów na dłuższy czas miałem spokój.

Nie zarejestrowany
    Guest

Question

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    najlepiej nawilżała maść Scalp 8 Body Ointment, oliwka źle reagowała z moją skórą - piekła i swędziała.
    Ja też mam podobny problem, możesz coś więcej napisać o tej maści?

Nie zarejestrowany
    Guest

tu masz info: http://drmichaels.com.pl/pl/p/Masc-5...dy-Ointment/76

Nie zarejestrowany
    Guest

Azs

Tej maści nie stosowałam,natomiast zaleczono mi tę chorobe w szpitalu,tzw.miałam ostatnie namaszczenia.W szpitalu na oddziale dermatologii zastosowano mi:maść hydroxizonową na cholesterolu,maść cholesterolową,maść salicyliową-siarkową 5%.Zalecenia:maść hydroxizonowa na cholesterolu 2xdz.przez 7 dni a następnie maść chlolesterową 1xdz.Na dłonie 1xdz.maść cutiwate przez 5 dni i w naglym pogorszeniu maść cholesterolową 2xdz. A przede wszystkim dieta prurigowa tzn.(zobaczycie czego dot.) chleb smarowany nożem niż masłem roślinnym,chude wędliny-plasterek,żadnych ryb,indyka nie kurczak tak,mięso tylko gotowane,żadnych migdałów,orzechów itp.,nie ma czerwonego wina,nie ma cytrusów.Można jeść pomidory,ogórki kwasz.,kapuste kwasz.,jarzyny got.ale nie wszystkie itp.itd.Azs powrócił po 4,5 roku!!!Stosuję maść cholesterola,krem Advante,w ostztniej chwili sięgam po maść Cutivate-ze sterydami.I myję się kosmetykami dla dzieci:mydło dla dzieci,płyn do kąpieli dla dzieci jak również kremowe olejki do mycia ciała itp.Poza tym w czasie choroby zażywam tabletki Telfexo 180mg.Działają .Pozdrawiam i może skorzystasz z mojej terapii leczenia!Powodzenia!

Nie zarejestrowany
    Guest

dalej AZS

to co napisałam o diecie do trzeba wprowadzać zabronia żywność sukcesywnie np.jesz banany to 2-dni po 2-a banany dziennie i oglądasz swoją skórę jak reguje i dale wprowadzasz zakazane jedzenie i odserwujesz.Ja tak miałam na wigilię :najadłam się różnych ryb,orzechów wszelkiego wydania,migdałów,cytrusów i co? Atop się pojawił!

Nie zarejestrowany
    Guest
    dzieki za info, sprawdzę co to

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości