+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
    Nie zarejestrowany
    Guest
    mnie lekarz zalecił probiotyk doustny- lactoral i zmiane diety na bogata w kwasy omega 3- olej lniany , albo z lnianki siewnej- poprawa nastąpiła po 3 miesiacach

Nie zarejestrowany
    Guest
    olej lniany jak najbardziej , ale tylko ten tłoczony na zimno i przechowywany od razu w chlodzie , natomiast z lnianki czyli rydzowy jest bardziej stabilny - oba są bardzo dobre , a probiotyk jest oczywiście konieczny( lactoral) ponieważ atopowcy mają prolrem z przewodem pokarmowym głównie jelitami

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał śpioch Zobacz post
    Witam, bardzo długo już walczę z AZS i nic nie przynosi rezultatu, znacie może coś co podziała?
    spróbuj zadziałać od środka- kwasy omega 3 , olej lniany( do dzień około3-4 łyżek np do zupy jarzynowej) , kasze , ziemniaki , a do higieny intymnej provag w emulsji- nie wysusz , nawilża i chroni przed zakażeniami , a na skórę olej z owoców dzikiej róży- mnie to postępowanie pomogło- już po miesiącu był widoczny efekt

Nie zarejestrowany
    Guest
    u mnie sprawdził się olej lniany , kuracja lactoralem i natłuszczanie skóry olejem makadamia

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja też u mojej 6 letniej córki stosuję provag w emulsji-poleciła mi go pediatra , a ten olej do natłuszczania to wypróbuję- myslę że nie zaszkodzi , a zawsze może pomóc

misiulka
    Guest

azs

dużo o pielęgnacji skóryz azs poczytasz na pielegnacja.expert. sama korzystałam z ich porad, a z atopią walczę od lat, więc znam Twój ból w każdym razie ich porady zdecydowanie pomogły mi zwalczyć objawy

Justyna Miloszka
    Guest
    U mnie z kolei sprawdza sie od jakiegoś miesiąca serum do chorej skóry Essenz, który zawiera wyciąg konopii. Len chyba gdzieś tez tam jest, ale już tak nie pamietam. W kazdym razie bardzo ładnie łagodzi podraznienia, nawilża skórę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości