+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Temat: Uciążliwy katar - jakie domowe sposoby polecacie?

majkajka
    Guest

Uciążliwy katar - jakie domowe sposoby polecacie?

Od kilku dni męczy mnie straszny katar, najgorzej jest w nocy. Nie jestem typem lekomana i chciałam wyleczyć się sama, ale powoli tracę nadzieję, co mi szybko pomoże? nie wiem od czego ten katar, nic innego mi nie dolega:/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-01-14 o 12:24

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    na poczatek sprobuj na noc posmarowac sobie nos, zatoki, czolo (tylko nie dotykaj oczu ! ) amolem... jesli to nie pomoze, to moze jakies inhalacje ? tez moga byc zrobione z amolu i wrzatku- zeby parowalo i zebys wdychala.

Nie zarejestrowany
    Guest

uciążliwy katar

Proponuje maść majerankowa posmarować nos na noc a czoło można posmarować maścią kamforowa jeszcze jak bywa często katar proponuje zakupienie nawilżacza i kropli metolowych bardzo pomagają nawilżyć nos i gardło. ania

Mam to samo, nie wiadomo od czego bo innych objawów nie mam. Alergia też raczej nie bo nigdy nie miałam nic takiego. Ostatnio zaczęłam używać Euphorbium S i widzę poprawę. Mam nadzieję, że wyjde z tego i ten okropny katar minie na zawsze.

kredka
    Guest

pewnie alergia

Prawdopodobnie jest to katar alergiczny, skoro nie masz innych dolegliwości.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja używam kropli do nosa od jakiś dwóch lat, bo zawsze w nocy mam zatkany nos. Wiem,że to źle, bo w ten sposób niszczę sobie śluzówkę,ale nic innego mi nie pomaga. Muszę wypróbować tego leku, który tu polecacie. Mam nadzieję,że chociaż on mi pomoże
    Ola

Mieszka w
    warszawa
    od 2 lat uzywasz kropli do nosa ?! powaznie ? to przeciez Ty teraz nie bedziesz mogla normalnie fukncjonowac bez psikniecia codziennie.... powiem Ci, ze narobilas sobie klopotu. wiadomo, ze mozna uzywac kropli, pare dni, tydzien, dwa... ale nie dwa lata.

Nie zarejestrowany
    Guest

No to super

po dwóch latach zażywania kropli rzeczywiście organizm najpewniej już przywykł do nich. Jeśli mogę coś poradzić to wdychanie naparów z krzaków maliny. Tak wiem. Brzmi irracjonalnie no ale pomaga.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Męczy mnie uciążliwy katar od paru tygodni.. co robić? amol i inne rzeczy odpadają bo to już nie pomaga.. już mam dość tego kataru!!!

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Męczy mnie uciążliwy katar od paru tygodni.. co robić? amol i inne rzeczy odpadają bo to już nie pomaga.. już mam dość tego kataru!!!
    skoro męczy Cie od kilku tygoni to może warto iść do lekarza, myślę, że amolem się nie wyleczysz. Nie podojrzewasz alergii. lipiec to taka pora, że akurat dużo roślin pyli. Myślę, że warto się udać na badania, a od siebie mogę powiedzieć, że niestety też należę do grona alergików i używam Euphorbium.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości