+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Widok mieszany

Nie zarejestrowany
    Guest

prezent na dzien dziecka

Wiem, ze pytanie do mam starszych dzieci, ale moze takie tu tez sa. Chodzi mi oprezent dla 5 letniego chlopaca, mojego chrzesniaka. Co mozecie zaproponowac by nie musialo byc koniecznie drogie ale madre i oryginalne.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Jest wiele mądrych i ciekawych gier edukacyjnych. Na pewno coś znajdziesz stosownie do wieku i zainteresowań młodego człowieka. Mam na myśli gry NIEkomputerowe oczywiście, tylko takie, które gromadzą przy stole rodzinę i pozwalają mile spędzić czas.

Nie zarejestrowany
    Guest
    W rzeczy samej tak jak Savoy proponuje pomoce dydaktyczne w postaci ukladanek, zgadywanek na przyklad popularne "Bystre oczko", w sam raz dla przedszkolaka a wiem o tym bo moja siostrzenica bardzo ja lubi

Nie zarejestrowany
    Guest
    z nie drogich i ciekawych upominków polecę;
    -Robot solarny
    -autko na wodę

jeżeli kreatywne to gry manulane, rodzinne.
    lub zestawy plastyczne.
    popularne są też w tym wieku zabawki ,,Recykling''
    lub piaskowe obrazki.

jeżeli coś droższego kolejki, tory wyścigowe -wszelakie zdalnie sterowane pojazdy np statek jeżeli ma w pobliżu jezioro/staw..?
    sporo tego na allegro ;]

Nie zarejestrowany
    Guest
    Gier jest cala masa, ja osobiscie lubie gry z Adamigo

kokospoko123
    Guest

a czemu nie wycieczka?

u mnie młody był zachwycony wypadem do Zatorlandu byliśmy w tej części z ruchomymi dinozaurami, naprawdę fajnie to wymyślone, sama się nie nudziłam choć już dawno dzieckiem nie jestem

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    a znacie płyte avida?? bardzo fajna sprawa polecam!

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    Dzieci w wieku 5 lat są małymi odkrywcami świata i bystrzakami :-) Warto już troszeczkę przyzwyczajać je do nauki, która za niedługo będzie je czekać w szkole. Najlepiej robić to poprzez zabawę, także myślę, że fajnym prezentem będzie gra edukacyjna, polegająca np. na układaniu obrazków w logiczną historię, albo tworzeniu par :-)
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-04-13 o 09:37

KasiaD
    Guest
    Witam. Jak zależy Ci na jakości zajrzyj na stronkę: http://zabawkidoris.eu/ Ja tylko kupuję w tym sklepie. Nie chce ryzykować, że dziecku coś się stanie a wiadomo, że robią różne zabawki. Ja mam córeczkę, która ma trzy latka ale dla pięcioletnich dzieci też coś tam znajdziesz. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-08-13 o 09:47

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów
    Z tego co się orientuję to wśród chłopców furorę robią teraz zabawki z serii Trash Pack - http://cobi.pl/zabawki/trash-pack-smieciaki/ - mój bratanek ma już prawie wszystkie. Poza tym, fajnym pomysłem wydaje mi się też jakiś ciekawy model do sklejania - http://toysbox.pl/revell-modelarstwo...-do-sklejania/.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-10-13 o 11:00

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości