+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Kraków

Milifen - nowy lek dla dzieci na bazie ibuprofenu

Czy słyszałyście o leku Milifen. Czy ktoś go Wam polecał? Czy na gorączke zawsze podajecie leki drogie, reklamowane i polecane w aptece czy też pytacie o tańsze, równie skuteczne odpowiedniki? Bardzo proszę o wypowiedzi.

Mieszka w
    Kraków
    Widzę, że zainteresowanie tematem jest ale nikt nie chce podjąć dyskusji

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał aneczka987 Zobacz post
    Widzę, że zainteresowanie tematem jest ale nikt nie chce podjąć dyskusji
    Ja słyszałam o tym leku, niestety trudno go dostać w aptekach, lekarka twierdzi, że spokojnie można nim zastąpić ibufen.

Nie zarejestrowany
    Guest
    No własnie mało kto podejmuje dyskusje, bo lek jest mało znany, a szkoda. Trafiłam na to forum szukając własnie informacji na temat tego leku. Mnie Milifen poleciła lekarka. Powiedziała, że to nowy lek, tak samo skuteczny jak inne ale sporo tańszy, a wiadomo w dzisiejszych czasach o tani i skuteczny lek bardzo trudno. A tu prosze takie zaskoczenie. Lek jest w 100% skuteczny, ma łagodny, owocowy smak, no i nie bije po kieszeni.

Mieszka w
    Kraków
    Ciesze się, że dyskusja powoli sie rozwija. Założyłam ten temat, żeby troszke zareklamowac ten lek, bo uwazam, że wart jest tego. Jak to ktos słusznie zauważył na bangli, lek ma skład podobny do nurofenu a cena o niebo niższa, a co najważniejsze skuteczność ta sama. Pewnie zaraz ktos mnie zruga za to ale uwazam, że trzeba sie informowac o dobrych i tanich lekach, bo niestety lekarze czy farmaceuci czasem proponuja te sprawdzone ale potwornie drogie leki.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    No właśnie zareklamować. Spoko - leku jeszcze nie znam, ciekawe czy poleci mi moja pani w aptece. Kto jest producentem?

Mieszka w
    Kraków
    Carum, no to mnie zażyłaś tym pytaniem, aż musze sprawdzic na opakowaniu. Napisane jest tak; Pinewood Laboratories, Irlandia ale dodatkowo podmiotem odpowiedzialnym jest polski Biomed z Krakowa. Ha, w innych krajach ten lek funkcjonuje pod nazwą Ibuprofen
    Ta ulotka jest na prawde dłuuuuga

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Jak każda hahahaha, a czyli skład ten sam co Ibuprofen tylko inny producent i importer.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ostatnio właśnie pediatra polecił mi na gorączkę ten nowy syrop Milifen - mały nasz nawet nieźle go przyjął, może ten truskawkowy smak mu zasmakował. Przyznam się, że wcześniej nie słyszałam o tym syropie, ale jak pomaga i jest tańszy to czemu nie skorzystać, chociaż oby jak najrzadziej nasze małe pociechy miały gorączki.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nam również po ostatnich nieprzyjemnych momentach wysokiej temperatury u naszego malucha farmaceuta polecił nam Milifen. Nie znałam wcześniej tego syropu jednak skutecznie obniżył gorączkę i jest pierwszym syropem, który maluch chętnie wypił może to ten truskawkowy smak spasował naszemu maluchowi.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości