+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań

Sposoby na kaca: tabletki, domowe metody

Witam, czy znacie jakieś dobre i sprawdzone suplementy na kaca? bo ja na przykład znam i biorę 2kc, wg mnie jest on bardzo skuteczny, gdy połknę kilka tych kac tabletek podczas picia alkoholu nie dopada mnie na następny dzień kac
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-12-13 o 15:58

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Najlepiej po prostu nie pić alkoholu- to najlepszy sposób na kaca Każdy organizm zareaguje tutaj inaczej,ciężko stwierdzić co będzie dobre. Mi pomaga picie dużej ilości wody mineralnej.

Banned
    Ja wolę jajecznicę z pomidorami, zawsze dobrze mi robi po imprezie. I sok pomidorowy do popicia.

Mieszka w
    opole
    Ja mam tak jak Marlenka czyli zjeść coś na ciepło. Mi bardzo pomaga rosół lub też zjedzenie czegoś pikantnego To mnie wtedy stawia na nogi

Przemek
    Guest
    Najlepiej pić czystą wódkę i w trakcie dużo wody. Przed imprezą- tak z 30min jeszcze 2 kapsułki Foralko i przed samym spanie też 2. Oczywiście jak się nie zapomni, hehe. Ale wtedy wcale nie ma kaca!

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja

Tabletki na kaca łatwo przedawkować

Z lekami na kaca trzeba być ostrożnym, bo łatwo je przedawkować, kiedy żołądek wycieńczony jest zabawą poprzedniej nocy.

A jak według Was jest z "klinem"? Pomaga czy szkodzi??

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Woda z dużą ilością cytryny i kilka dodatkowych godzin snu - te dwie rzeczy sprawiają, że pod koniec ciężkiego dnia czuję się jak młody bóg

Nocny Marek
    Guest

Domowe sposoby na kaca: woda z ogórków

Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Z lekami na kaca trzeba być ostrożnym, bo łatwo je przedawkować, kiedy żołądek wycieńczony jest zabawą poprzedniej nocy.

A jak według Was jest z "klinem"? Pomaga czy szkodzi??
    Zamiast klina polecam wodę z kiszonych ogórków. Sposób ten, zawsze z powodzeniem, stosuję już od kilkunastu lat...

Mieszka w
    Warszawa
    Nie ja to dobry domowy rosół najlepiej na kaczce

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Z tabletek to ostatnio słyszałam coś o Alcovit, ale nie wiem jak działa, trzeba by poczytać opinie.

A z domowych sposobów - ponoć dużo wody z cytryną, bo alko najlepiej rozklada się w wodzie, do tego trzeba dostarczyć organizmowi witamin. Rano najlepiej wypić jakiś soczek z owoców/warzyw, w trakcie imprezy nie jeśc byle czego tzn. jakichś słonych przekąsek z konserwantami, bo to tylko zaszkodzi. To samo z gazowanymi napojami. Niektórzy uwazają, że w ogóle nie powinno się na imprezie zapijać alko colą, sokami itd tylko właśnie wodą.

Dobrze działa też kawa /z mlekiem/ albo mocna herbata, bo daje kopa energetycznego.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości