+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
    agnes9124
    Guest
    Tak się składa, ze miałam przyjemność wypróbowania wszystkich tych zeli i:
    Durex o - nie polecam bo jest drogi a uczucie takie sobie, nie czułam na pewno takich fajerwerków jak w reklamie a obiecują dużo. Poza tym szybko się kończy bo o zgrozo jest go jedynie 15 ml.
    Libi gel - super, dużę opakowanie bo jak kupiliśmy sobie 100 ml to jeszcze do tej pory mamy a kupwaliśmy prawie rok temu, daje bardzo przyjemne uczucie, znacznie poprawia odczucia podczas uprawiania seksu bo czuję każdy dotyk 100 razy bardziej
    Czerwony unimil - jeśli chodzi Ci o rozgrzewający to sama nie polubiłam się bo mnie piekło. Za to koleżanka jaka mi polecała ten żel była zadowolona

britte
    Guest
    Libi gel i to zdecydowanie. Trudno dostepny bo jedynie do zamówienia przez internet ale warto jest się skusić. Nie będę tutaj wiele pisała bo kolezanka powyżej wyczerpała temat

Jenny32
    Guest

Dla mnie najlepszy

Dla mnie najlepszym żelem dla starających się o dziecko jest Pre Fert- genialny! po wielu miesiącach starań o dziecko, trafiliśmy na ten produkt i świetnie się sprawdził udało się spłodzić syna, żel zapewnia optymalne warunki dla przeżywalności i ruchliwości plemników. Super się sprawdziło polecam z mężem, my kupiliśmy przez Internet na naturalna-plodnosc.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

sprawdza się

U mnie sprawdza się żel plemnikobójczy łącznie z antykoncepcja diafragma caya. Żel nawilża i chroni no i diafragma mechanicznie zabezpiecza przed zapłodnieniem i chorobami wenerycznymi.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja używam żele, które kupuje na stronie sklepu naturalna plodnosc, wszystkie przetestowałam i nie uczulają, nie powodują podrażnień no i są bardzo wydajne

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Ja stosuje błonę dopochwową jako antykoncepcję, zakładam ją z żelem plemnikobójczym taki zestaw super antykoncepcja no i zawsze seks nawilżony

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości