+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Temat: Bolące oczy

lolitka
    Guest

Unhappy Bolące oczy

Bola mnie oczy od patrzenia w monitor. Znacie jakiś dobry sposób?

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Najlepiej by było, gdybyś mniej czasu spędzała przed monitorem. Radzę zastosować "sztuczne łzy" - kropelki nawilżające do oczu, od razu poczujesz ulgę. Polecam również ciepłe okłady z herbaty - poleż z takim okładem na oczach jakiś czas. Naprawdę pomaga
    <a href="http://www.medme.pl"target="_blank">Tu czytam i piszę o zdrowiu</a>

lolitka
    Guest

Oczy

Dziękuje Ci za poradę, taka praca w księgowosci bez monitora nie mozna pracować. Okłady pomagają, zakupiłam także produkt Vislea na dobra kondycję wzroku. Czy ktos z was tego używa?

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Witam, ja tego suplementu uzywam już od jakiegoś czasu mi pomaga radzę spróbować. Jest wzbogacony witaminami, przynajmniej oczy nie bolą. Oczywiście dodatkowo jakieś okłady albo dobry krem pod oczy.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Możesz wykonywać proste ćwiczenia: patrz raz na małe, raz na duże odległości, odrywaj co jakiś czas wzrok od monitora, ruszaj gałkami ocznymi dookoła, itp. Ale przede wszystkim idź do okulisty, bardzo możliwe, ze po prostu potrzebujesz okularów, masz np. wadę wzroku, która nie przeszkadza ci na co dzień, ale daje o sobie znać gdy długo patrzysz w ekran. Okulary podczas korzystania z komputera mogłyby pomóc.

nataszaa
    Guest

bolace oczy

Faktycznie tak, mi Vislea pomaga, ja ich uzywam od czterech miesiecy i jestem bardzo zadowolaona. 30 kapsułek kosztuje 27 zł, to nie jest taki duzy koszt, ale spedzam duzo czasu przed komputerem i przynajmniej mam mniej zmeczone oczy, a takąe dłuzej moge popracowac.

barabara
    Guest

bolace oczy

Hey ja też tych kapsułek Vislea używam od jakiegoś czasu, odchudzam sie i potrzebuje duzo substancji odzywczych. a poza tym praca przy monitorze jest mecząca dla oczu. zawarta w nich luteina i odżywiają moje oczy. Oczywiscie takze nie musze tyle zjadać zbednych kalorii bo mam je zawarte w jednej kapsułce.Także ja również je polecam.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    krakow
    ja jem luteine i wieczorem robia sobie zimne zelowe oklady na oczy, zakupione w rossmanie

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja też mam taki problem bo spędzam przy kompie 10-12 h. Mi pomaga Luteina i witamina A a także kompres z herbatki z kopru włoskiego

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Lublin
    Ja używam staraolinu hydrobalance i jestem zadowolona. Zakraplam oczy mniej wiecej 3-4 razy dziennie i oczy aż błyszczą

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości