+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Nie zarejestrowany
    Guest

Dolegliwosci ostrogi pietowej

prosze o wszelkie pomocne informacje nt dolegliwosci w postaci'' ostrogi pietowej ''
    obecnie po 40 dniach wystapienia jestem po 12 zabiegach ultradzwiekow.
    Mizerna poprawa.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-01-15 o 15:20

Nie zarejestrowany
    Guest
    Polecam kurację osoczem bogatopłytkowym. Ja po kilku zastrzykach poczułam ulgę i już nie boli. Leczyłam się w Instytucie DermaMed we Wrocławiu.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Więcej o ostrodze piętowej znajdą Państwo w artykule: http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowi...wej_35537.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-04-13 o 10:21

Nie zarejestrowany
    Guest

Ostrogi pietowe.

Latem ubieglego roku zachorowalem na ostroge pietowa. Jestem szklarzem, myslalem wiec, ze ma to zwiazek z moja stojaca praca.
    Przeszedlem naswietlania, rozbijania i wszystkie domowe rady. Nic nie pomoglo, ubylo tylko zdrowia i pieniedzy. Wreszcie natrafilem na wiadomosc o Sierrasil. Sprobowalem. Bralem te mineraly przez 3 miesiace. Juz po pierwszych 2 tygodniach nastepowala poprawa. Z czystym sumieniem moge ten lek polecic wszystkim cierpiacym. Ja czuje sie jak nowo narodzony.

Nie zarejestrowany
    Guest

...

Powiedzcie mi czy to może być ta ostroga. Od jakiegos czasu odczuwam ból w lewej pięcie. Ból jest tak silny, ze nie mogę w zasadzie nawet na niej stąć. Jesli to ostroga to co dalej?

Komperek
    Guest

...

Jesli to ostroga to na pewno pierwszym krokiem bedzie dobór odpowiednich wkładek do butów. Mi takie wkładki dobierał rehabilitant na Kondratowicza na Targówku. Bez rehabilitacji również się nie obejdzie. Jeśli będziesz się trzymać wytycznych lekarza i zadbasz o odpowiednie wkładki szybko uporasz się z problemem.

Kasper
    Guest
    Na pewno musisz potwierdzić, że to ostroga i zrobić rentgen. A później na zabiegi na rehabilitację trzeba pójść. Słyszałem, że dobre efekty na to daje fala uderzeniowa, przynajmniej tak kiedyś mówiła moja fizjoterapeutka. Ja chodzę tu rehabilitacje.org to może tam przedzwoń i się dopytaj.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-02-18 o 22:13

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

wkładki ortopedyczne

Na pewno pomogłyby wkładki ortopedyczne. Odciążenie w okolicach pięty zmniejszy bół. Warto wybrać się do specjalisty. W Gdansku w Alto robią badania stóp na takim urządzeniu 3d i wszystko super dopasowują idnywidualnie

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości