+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar qamionka
    Spróbuj uwodzić swoją żonę

DOMOWNIK FORUM Avatar syluch
    Mieszka w
    Gniezno
    A może boi się ciąży podsuń jej może kalendarzyk dni płodnych.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    jestem z mezem od 8 lat ( 6 lat chodzenia, 2 lata po slubie ) przez pierwsze pae lat bylo super, wszystko ok. kilka razy na tydzien, nawet na dzien. potem coraz mniej i mniej. fakt ze to wynika z mojej niecheci, ale poprostu dla mne to nudne jest i tyle. ciagle to samo. czyli raz ciach ciach i koniec. maz sie nie stara wiec ja tez. poza tym jest leniem... zeby go oralnie piescic to tak ale zeby on sie ruszyl to nie. przy dziecku jest tyle roboty ze nawet nie mysle teraz o tym. maz tez niespecjalnie sie kwapi do seksu. moze z innym byloby inaczej. nawet jesli to robie to tylko ze wzgledu na niego, ale jest ot baaaardzo rzadko. maz woli grac w gry niz sie zainteresowac mna. poza tym czasami sie z tego ciesze bo po calym dniu nie mam sily sie przebrac w pizame a co dopiero seks....

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    gdynia
    Kobiety są bardzo emocjonalne, u nich jak nie ma ochoty + nie stworzysz nastroju to nici z zabawy.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    no nie wygląda to dobrze, albo ma tak niskie potrzeby albo coś jest na rzeczy. Porozmawiaj z nią szczerze.

Nie zarejestrowany
    Guest
    A co myślicie o preparatach bez recepty takich jak stimea. W reklamie mówią, że pomaga Tylko czy faktycznie takie tabletki, w których są same ziółka

Nie zarejestrowany
    Guest
    dużo małżeństw z różnych stażem ma kłopoty w sprawach intymnych, dużo czynników ma na to wpływ

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Włocławek
    Uważam, że jeśli jest jakikolwiek problem ale obydwojgu małżonkom na sobie zależy, to zawsze idzie się dogadać. Podstawa to rozmowa, szczera rozmowa. Wiem po sobie, że na początku małżeństwa bliskość była o wiele większa, byliśmy sami, mieliśmy więcej czasu dla siebie. Kiedy urodziły się dzieci to wiadomo, że już jest inaczej. U mnie było zmęczenie to raz, ale bardziej bałam się wpadki. Dlatego po rozmowie z ginekologiem zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne. Mi akurat lekarz przepisał belarę i mój organizm dobrze je toleruje. Przyznam, że to była dobra decyzja. Seks o wiele lepszy i częstszy, kiedy nie trzeba się stresować.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości