+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Nie zarejestrowany
    Guest

Bóle stawów a zmiana pogody

Witam,
    Mam 31 lat. Moim problemem są od zawsze bolące stawy kolanowe. Kiedy zmienia się pogoda nie mogę normalnie funkcjonować.
    Mam wrażenie że kremy, maści, okłady czy tabletki nie dają żadnych efektów. Proszę o poradę.
    Czy znacie jakieś inne sposoby na takie bóle? Czy też bolą was stawy kiedy pogoda się zmienia???

izka 82
    Guest

Smile

Mnie dokuczają bóle stawów dlatego zawsze zwracam uwagę na biomet. Polecam stronę www.biometeo.pl tam bardzo precyzyjnie pokazują prognozę biometeorologiczną. Będziesz wiedzieć kiedy i jakie będzie twoje samopoczucie.
    Na bolące stawy pomagają mi okłady z borowiny bądź plastry przeciwbólowe

pieter
    Guest
    Ciekawy pomysł z tą stroną, trzeba tam częściej zaglądać

izka 82
    Guest

Smile

Cytat Napisał pieter Zobacz post
    Ciekawy pomysł z tą stroną, trzeba tam częściej zaglądać
    ))

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Krk
    Super stronka, dzięki! Mnie też stawy dawały się we znaki, szczególnie na zmianę pogody, np. dziś pewnie bym się zwijał z bólu i chodził jak paralityk, ale dzięki rezonatorowi biofotonowemu moje stawy już mi nie doskwierają i mogę normalnie funkcjonować bez bólu

haniabra
    Guest

...

A próbowałeś Viprosal B? Mówisz, że maści próbowałeś, ale nie wszystkie maści są takie same, a nie podałeś nazw. Ja proponuję Ci ją przetestować, gdyż osobiście stosowałam i wiem, że pomaga

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Katowice
    Niektóre maści są skuteczne, jednak wszystko zależy od reakcji organizmu na konkretny specyfik. Tańszym sposobem podczas leczenia chronicznego bólu stawów jest stosowanie specjalnych ocieplaczy na stawy. Tutaj są do kupienia ocieplacze medyczne: http://iltex.pl/produkty/ocieplacze/ U mnie regularne ich stosowanie przyniosło rewelacyjne efekty.

Karolynka
    Guest

bóle stawów

Mam tak samo! Jak tylko zmieni się pogoda to zaraz mnie bolą stawy i też próbowałam różnych kremów i maści, nawet robionych w aptece i nic nie pomagało. Dopiero babcia m powiedziała że zażywa Flexinovo i dała mi kilka saszetek i kapsułek na spróbowanie i faktycznie działają. Jak tylko czuję że coś zaczynało boleć to zaraz łykałam i teraz mam spokój

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Przy problemach ze stawami, kręgoslupem i reumatyzmem ważna jest dieta. Na trwałe jej efekty jednak trzeba czasu i dyscypliny.
    Z diety wykluczamy rośliny psiankowate i gluten, które stanowią podstawową masę do trawienia wszsytkich dzieci i starych Polaków.
    Korzystną dietą jest dieta LCHF. zwłaszcza dla rozwijających się dzieci.

Sccundo
    Guest
    Mnie przestały boleć stawy kolan na zmiany pogody od kiedy miałem zastrzyki z kwasu hialuronowego i do tego też miałem zabiegi pole, ultradźwięki i krioterapią. Po tych rzeczach teraz już nie boli. Ja akurat leczę się w gabinecie na Słomczyńskiego i tam jest i rehabilitacja i ortopeda, więc wszystko pod jednym dachem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-02-18 o 22:08

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości