+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Tychy

10-12 kg mniej plus wyszczuplenie ud

Cześć,

mam 159 cm wzrostu, ważę 65 kg, docelowo chcę zejść do 55 kg. Ponadto chcę wyszczuplić uda, tzn nie chce rozbudować tkanki mięśniowej a je wysmuklić, zrzucić zbędny tłuszczyk. Jakie ćwiczenia mi polecacie, jaka dieta? Tak aby nie forsować organizmu, nie interesuję mnie dieta oparta jedynie na jednym składniku odżywczym, musi być zbalansowana i zdrowa, proszę o pomoc

Maria

Nie zarejestrowany
    Guest
    możesz jeść praktycznie wszystko to co lubisz, po prostu w mniejszych ilościach, regularnie i nie łączyć węglowodanów z białkami (czyli zjeśc kotlecika z samą surówką , bez ziemniaczków ) no i zero słodyczy, pij dużo wody i na pewno zobaczysz efekty

Nie zarejestrowany
    Guest

ziemniak nie taki zły

Ziemniak mylnie obwniany jest o dodatkowe kg. Zawiera dużo potasu więc gotowany jeden nie zaszkodzi.

Mieszka w
    Tychy
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    możesz jeść praktycznie wszystko to co lubisz, po prostu w mniejszych ilościach, regularnie i nie łączyć węglowodanów z białkami (czyli zjeśc kotlecika z samą surówką , bez ziemniaczków ) no i zero słodyczy, pij dużo wody i na pewno zobaczysz efekty

Hej,

mam świadomość, że muszę całkowicie przebudować mój jadłospis. Prosiłabym o jakieś konkretną odpowiedź w tej sprawie, źródło: książka, artykuł? Nie dysponuję niestety dużą ilością czasu i wiedzy.

Maryśka

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków

Wink

Cytat Napisał mariatychy Zobacz post
    Cześć,

mam 159 cm wzrostu, ważę 65 kg, docelowo chcę zejść do 55 kg. Ponadto chcę wyszczuplić uda, tzn nie chce rozbudować tkanki mięśniowej a je wysmuklić, zrzucić zbędny tłuszczyk. Jakie ćwiczenia mi polecacie, jaka dieta? Tak aby nie forsować organizmu, nie interesuję mnie dieta oparta jedynie na jednym składniku odżywczym, musi być zbalansowana i zdrowa, proszę o pomoc

Maria
    Hejka, a napisz coś więcej w tym temacie. Przykładowo:
    - czy stosowałaś już jakąś dietę wcześniej?
    - czy miała ona jakieś efekty w Twoim przypadku?

Co do diety, masz rację, gdyż odpowiedni balans oraz zdrowy wpływ na organizm to podstawa, nie da się ukryć

Mieszka w
    Tychy
    Cytat Napisał Xenna Zobacz post
    Hejka, a napisz coś więcej w tym temacie. Przykładowo:
    - czy stosowałaś już jakąś dietę wcześniej?
    - czy miała ona jakieś efekty w Twoim przypadku?

Co do diety, masz rację, gdyż odpowiedni balans oraz zdrowy wpływ na organizm to podstawa, nie da się ukryć
    Cześć,

stosowałam wcześniej Dukana, chyba jak wielu z nas. Niestety na czwartym etapie wytraciłam efekty, ponadto wpłynęło to źle na mój metabolizm. Zaczęłam tez z dietą kapuścianą, ale po tygodniu nie dałam rady już:P
    Potrzebuję, czegoś co nie będzie mnie forsować, ale pozwoli mi małymi kroczkami na dłuuugą metę dojść do celu

Maryśka

Mieszka w
    Kraków
    Cześć,

stosowałam wcześniej Dukana, chyba jak wielu z nas. Niestety na czwartym etapie wytraciłam efekty, ponadto wpłynęło to źle na mój metabolizm. Zaczęłam tez z dietą kapuścianą, ale po tygodniu nie dałam rady już:P
    Potrzebuję, czegoś co nie będzie mnie forsować, ale pozwoli mi małymi kroczkami na dłuuugą metę dojść do celu

Maryśka
    Hmm, wszystkie na tym Dukanie widzę opierają się
    Hmm...przydałoby Ci się coś co by jednak opracowane pod kątem indywidualnym, gdyż faktycznie może dla Twojego organizmu, metabolizmu będzie do odpowiedniejsze. A Twoje BMI ile obecnie wynosi?

Mieszka w
    Tychy
    Cytat Napisał Xenna Zobacz post
    Hmm, wszystkie na tym Dukanie widzę opierają się
    Hmm...przydałoby Ci się coś co by jednak opracowane pod kątem indywidualnym, gdyż faktycznie może dla Twojego organizmu, metabolizmu będzie do odpowiedniejsze. A Twoje BMI ile obecnie wynosi?

Cześć,

liczyłam i wynosi około 26,3 jak dobrze pamiętam. Wiem, że to na pewno już nadwaga- ale nie taka straszna:P Rozumiem, że sugerujesz korzystanie z porad profesjonalisty, czyli dietetyka? Niestety ja nie mam za dużo czasu na to, a secundo niestety takie wizyty sporo kosztują... Muszę znaleźć jakieś bardziej ekonomiczne rozwiązanie;P

marychatychy

ciasteczkowypotwór
    Guest
    Cześć,

liczyłam i wynosi około 26,3 jak dobrze pamiętam. Wiem, że to na pewno już nadwaga- ale nie taka straszna:P Rozumiem, że sugerujesz korzystanie z porad profesjonalisty, czyli dietetyka? Niestety ja nie mam za dużo czasu na to, a secundo niestety takie wizyty sporo kosztują... Muszę znaleźć jakieś bardziej ekonomiczne rozwiązanie;P

marychatychy
    http://w-spodnicy.ofeminin.pl/Tekst/...hudzanie-.html Wszystkie diety są do d...... doprowadzają do tego ze twój organizm wariuje jego metabolizm tez i w rezultacie kończysz diete i zanim się obejrzysz masz więcej niż na początku przez jojo. Dunkan choć bardzo popularny również jest mega szkodliwy niestety przetestowałam to na sobie. Jedyny mądry wybór to ciągłe racjonalne odżywianie, gdzie możesz sobie pozwolić od czasu do czasu na jakies szaleństwo ( w moim przypandku ciasteczkaaa i nic sie nie dzieje. Powyżej masz link na przykładowe 2 tyg.

Mieszka w
    Kraków
    Cześć,

liczyłam i wynosi około 26,3 jak dobrze pamiętam. Wistanie z porad profesjonalisty, czyli dietetyka? Niestetem, że to na pewno już nadwaga- ale nie taka straszna:P Rozumiem, że sugerujesz korzyy ja nie mam za dużo czasu na to, a secundo nhttp://forum.poradnikzdrowie.pl/images/smilies/wink.pngiestety takie wizyty sporo kosztują... Muszę znaleźć jakieś bardziej ekonomiczne rozwiązanie;P

marychatychy
    Hej ponownie
    Akurat mam chwile wolnego czasu to mogę odpisać:P
    No aż tak straszną nadwagą jak to pisałaś - nie jest, ale BMI nie jest najkorzystniejsze w stosunku do wzrostu. Wcześniej borykałam się z dietami dobierając je sama ale nic z tego nie wychodziło dobrego. Teraz od 3 tygodni korzystam z vivalavita i jadłospis dobiera mi profesjonalista, także mam pewność, że dla organizmu jest to pierwsze primo: zdrowe a po drugie primo: odpowiednio dobrane.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości