+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Napisał ciasteczkowypotwór Zobacz post
    (...)Jedyny mądry wybór to ciągłe racjonalne odżywianie, gdzie możesz sobie pozwolić od czasu do czasu na jakies szaleństwo ( w moim przypandku ciasteczkaaa i nic sie nie dzieje. Powyżej masz link na przykładowe 2 tyg.
    Wszystko co jest racjonalnie dobierane i spożywane "z głową" jest dobre dla organizmu, trzeba tylko zawsze znać umiar- ot, taki złoty środek

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Tychy
    Cześć

To Xenna: mam świadomość, że najlepiej skorzystać z porad profesjonalisty, ale jest niestety jedn porblem. Nie mam zbyt zasobnego portfela na taki rarytas. Nie chce skonczyc na dwoch czy trzech wizytach. Dietetyk to dobra sprawa, jednak sama rozumiesz:P

marychatychy

Hej, a co do ćwiczeń, to oczywiście, jak się chce zrzucać, to bieganie/pływanie lub rower. nie wiem, czemu się tak boisz przyrostu masy mięśniowej w udach, ale bądx pewna, że nie nastąpi to zbyt szybko )) pamiętaj też o rozciąganiu po treningu.
    Co do diety, jak sama widzisz: nie ma co się fiksowac na jednej, bo to nie fdaje efektów. trzeba po prostu przebudować swój jadłospis. polecam pomoc dietetyka.

Mieszka w
    Kraków
    Cytat Napisał mariatychy Zobacz post
    Cześć

To Xenna: mam świadomość, że najlepiej skorzystać z porad profesjonalisty, ale jest niestety jedn porblem. Nie mam zbyt zasobnego portfela na taki rarytas. Nie chce skonczyc na dwoch czy trzech wizytach. Dietetyk to dobra sprawa, jednak sama rozumiesz:P

marychatychy
    Jak już wcześniej zaznaczyłam w jednej z wypowiedzi w tym temacie ja ułożyłam sobie to za sprawa dietetyka http://vivalavita.pl/dieta-dietavege-2.html a teraz akurat jest promocja, że 1 miesiąc jest darmowy także nic się nie płaci - mi się podoba i przy tym zostanę
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-04-13 o 13:13

Mieszka w
    Tychy
    Cześć,

nie było mnie trochę tutaj. Zaraz zobaczę co to jest Skoro za darmo to dlaczego nie spróbować
    Dziękuje Wszystkim za rady Niedługo znowu się odezwę

mariatychy

Mieszka w
    Tychy
    Witam ponownie
    muszę przyznać się że nadal korzystam z vivalavita.pl Wybrałam dietę letnią, mimo że już trochę późno
    Dietka jest ok, nie chodze głodna. Sporo z przepisów zostanie na stałe w moim menu.
    Zrzuciłam już 6 kilogramów Trzymajcie kciuki za mnie
    mariatychy

patka
    Guest
    uczęszczałam na zajęcia aqua zumby prowadzone przez szkołę Fregata Swimming. Po kilku zajęciach zauważyłam już spadek wagi. Na dodatek poprawiła mi się kondycja i samopoczucie więc polecam, bo to naprawdę pomaga
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-04-13 o 13:14

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Cytat Napisał mariatychy Zobacz post
    Cześć,

mam 159 cm wzrostu, ważę 65 kg, docelowo chcę zejść do 55 kg. Ponadto chcę wyszczuplić uda, tzn nie chce rozbudować tkanki mięśniowej a je wysmuklić, zrzucić zbędny tłuszczyk. Jakie ćwiczenia mi polecacie, jaka dieta? Tak aby nie forsować organizmu, nie interesuję mnie dieta oparta jedynie na jednym składniku odżywczym, musi być zbalansowana i zdrowa, proszę o pomoc
    Maria

Witam serdecznie,
    Jeżeli zależy Pani na zdrowej, a przede wszystkim zbilansowanej diecie, to powinna być ona stworzona indywidualnie przez dietetyka. W końcu każdy z nas ma inne zapotrzebowanie kaloryczne, inne wydatki energetyczne i odmienne preferencje kulinarne.
    Warto nastawić się nie tyle na konkretne jadłospisy, co zmianę nawyków żywieniowych. Małymi krokami zmieniać przyzwyczajenia, które nie tylko pozwolą obniżyć masę ciała, ale odbiją się na naszym zdrowiu.

Jeżeli chodzi o ćwiczenia fizyczne, to są one nieodłącznym elementem odchudzania. Polecam ćwiczenia aerobowe, czyli takie o średnim natężeniu, ale długo trwające - np. Nordic Walking, fitness, basen, aerobic. Można uzupełniać je o ćwiczenia na konkretne partie mięśni, np. brzuszki.

Pozdrawiam
    Joanna Chudzicka - specjalista dietetyk z firmy Mapa Zdrowia

Mieszka w
    Warszawa
    Tak jak pisałem w innym wątku, jakiś rok temu postanowiłem zrzucić 10 kg. Uznałem, że najlepsze wyjście to basen plus siłownia i zintensyfikowanie spacerów z psem (zamiast zwykłego spacerku coś w stylu chodu). Ustaliłem też sobie dietę, może niezbyt rygorystyczną (ograniczenie słodyczy na rzecz owoców i ograniczenie smażonych potraw na rzecz gotowania na parze). Uznałem, że może być ze mną słabo więc wspomogłem się jednym z naturalnych suplementów, czyli pastylkami z wyciągu z jagód Acai i muszę przyznać, że podziałało. Trwało to może z pół roku, ale było warto pozdrawiam i życzę powodzenia każdemu, kto walczy ze sobą o każdy kilogram!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-04-13 o 13:14

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam wiem że należy walczyć z otyłością i w tym celu założyłem bloga o odchudzaniu z dietami, ćwiczeniami i poradami schudnij92.blogspot.com
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-05-15 o 10:12

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości