+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje Biphasic Slim problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam te tabletki koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Biphasic Slim to na prawdę dobry wybór, zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu a jednocześnie daje "kopa" energii.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-10-18 o 19:19

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zdrowa dieta to podstawa! Diety na chwile, pełne wyrzeczeń nie dają żadnych efektów, a nawet jeśli pozwalą schudnąć kilka kilogramów to po zakończeniu diety bardzo łatwo o efekt jo-jo. Jedynym dobrym sposobem na trwałe zrzucenie wagi są ćwiczenia oraz przejście dobre, regularne odżywanie. Mi najwięcej dała zmiana nawyków żywieniowych - ograniczenie tłustych potrwa, słodyczy i soli. Całkowicie zrezygnowałam też z gazowanych napojów i zamiast tego zaczęłam pić 2 litry wody każdego dnia. Najbardziej smakuje mi biała Piwniczanka bo jest delikatna i lekko gazowana. Dzięki tym zmianom już w ciągu kilku miesięcy udało mi się w końcu zrzucić zbędne kilogramy.

rakkamakka
    Guest
    Dieta, dieta i ćwiczenia! Też kiedyś mówiłam że " ciężko mi schudnąć".. Nie wiedziałam jeszcze że to takie proste. Teraz jak sobie o tym pomyślę, to śmiać mi się chce. Zamówiłam sobie kompleks witamin oraz białko . Do tego karnet na siłkę, dobre buty i tyle . Zaczęłam działać i nie żałuję. Polecam każdemu wziąć się za siebie i cieszyć się życiem bez kompleksów. Tak naprawdę to wystarczy tylko chcieć.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-05-19 o 20:24

Nie zarejestrowany
    Guest

Skuteczne odchudzanie

Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Slimunox.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Powracające kilogramy? Wytrwałość to klucz do sukcesu. Trzeba się zawziąśc i trzymac diety, żeby schudnąć. Dlatego ja stosuje Biphasic Slim, kuracja docelowo trwa 6 tygodni. Stwierdzilam, że skoro wydałam juz pieniądze, to muszę sie trzymac i nie podjadac, bo to będzie bez sensu, dodatkowo zaczelam sie więcej roszać, spacery z psem, rower, basen. W połowie koracji nie musze podjadać bo nie czuje poczucia głodu, wydaje mi się, ze mam więcej siły i energii do codziennego funkcjonowania a kilogramy lecą w doł. Po raz pierwszy w życiu wymarzona sylwetka staje się realna...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-11-19 o 20:48

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości