+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Gdynia

Jakie sposoby na bóle menstruacyjne i PMS?

Co wg Was jest najlepsze na tego typu silne bóle. Ja czasami biorę już wszystko łącznie z Ibumem, Nospą i Apapem aby tylko pomogło, ale boję się, że może to być niebezpieczne połączenie. Czy znacie jakieś bezpieczniejsze, a zarazem skuteczne rozwiązanie?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-11-14 o 14:50

DOMOWNIK FORUM
    A może spróbowałabyś jeden a porządny - wg mnie taki jest ketonal - zapytaj swojego lekarza - ja kiedy boli mniej to biorę nospę a kiedy bardziej to właśnie ketonal

Nie zarejestrowany
    Guest

Lawenda na bóle menstruacyjne

Niestety środki przeciwbólowe są okropne dla naszych żołądków, a także wątroby :/ Czasem warto dorzucić jakąś alternatywną metodę walki z tymi bólami, zamiast sięgać po kolejną tabletkę..i kolejną..i kolejną....
    Ja od pewnego czasu stosuję aromaterapię. Zaczynałam od olejku cyprysowego, ale najbardziej pomaga mi lawendowy. Kupuję je regularnie u dr Beta. Zdecydowanie lepiej się po nich czuję!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-11-14 o 14:50

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    Ja przy bólach podczas okresu zawsze biorę nospe i ketonal. Niestety sa to tak silene bole ze czasem nawet mdleje

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Wielkie dzięki za odpowiedzi! Na pewno coś mi pomoże

LUBIĘ FORUM
    Mi pomaga zwykły Ibuprom. choć przyznaję, że w moim przypadku pierwszy dzień bywa bolesny i tak średnio w ciągu dnia schodzą ze 3 kapsułki

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    mnie podczas bóli menstruacyjnych bardzo często pomaga pyralgina, jedna tabletka na dzień w zupełności wystarcza na pozbycie się bólu na cały dzień.

nie zarejestrowany
    Guest

Bóle menstruacyjne

Ja miewam bardzo silne bóle menstruacyjne, czasami są tak silne że nie mogę się podnieść z łóżka nie mówiąc o pójściu do pracy czy szkoły. Przez długi czas stosowałam różne tabletki, które w ogólne na mnie nie działały. Jakiś czas temu koleżanka poleciła mi Pyralginę i teraz jest o niebo lepiej. Zawsze kiedy zbliżają się te trudne dni sprawdzam czy w apteczce mam Pyralginę.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    pyralgina szybko przynosi ukojenie, poza tym jest dostępny bez recepty w aptece dlatego gdy chwyta nas ból to zawsze warto sięgnąć po pyralginę właśnie.

zyguch
    Guest

lek na ból

Ja także na wszelkiego rodzaju bóle stosuje metafen. Jest bardzo skuteczny z uwagi na to, że zawiera ibuprofen i paracetamol - zapewnia podwójne działanie na bol

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości