+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
    Micky
    Guest

Tabletki antykoncepcyjne (hormony) na bóle menstruacyjne

Dla mnie zbawienne okazały się tabletki antykoncepcyjne. Ginekolog stwierdził, że lepiej zadziałają niż nie jedne przeciwbólowe, bo też już i na ketonalu bywałam w tych dniach. Przyznam, ze byłam miło zaskoczona. Po pierwszym miesiącu w sumie już problem się zmniejszył, a przy kolejnym nie odczuwałam już praktycznie żadnego bólu. Tabletki dostałam delikatne jednoskładnikowe Vibin mini. Może to jednak jest rozwiązanie dobre dla wielu innych kobiet, tylko wystarczy podpytać ginekologa.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-11-14 o 14:52

Kasia189
    Guest

Leków nie brakuje

Leków na bolesne miesiączkowanie jest cała masa. Wystarczy wpisać takie hasło do wyszukiwarki i już mamy tyle tomipomaga.pl/choroby/bolesne-miesiaczkowanie

Ja sama biore Buscopan i jestem naprawdę zadowolona. Działa świetnie i nie mam po tym żadnych objawów ubocznych.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jednym z bardziej skutecznych sposobów w moim przypadku są ciepłe kąpiele lub chociaż przykładanie do brzucha termoforu. Ale też od jakiegoś czasu łykam tabletki gardan, które działają lepiej i dłużej niż tabletki przeciwbólowe, które do tej pory brałam.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mi to się nawet zdarzało, kiedy nie miałam termoforu pod ręką, nalewać ciepłą wodę do zwykłej plastikowej butelki i przykładać do brzucha. To trochę pomagało. No, ale też odkryłam niedawno gardan, który biorę jak już ciepłe okłady nie pomagają...

Nie zarejestrowany
    Guest
    Na PMS u mnie ostatnio też gardan pomógł. Co za szybkie działanie! Zawsze brałam inne, mocniejsze leki na receptę, ale te mają równie dobre działanie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Też łykam gardan w czasie okresu. Zawsze chodziłam do rodzinnego po receptę na silne leki przeciwbólowe, ale już coraz mniej chętnie mi je przepisywał. Na szczęście gardan jest bez recepty i oczywiście też nie przesadzam z ilością, ale jak boli to trzeba się ratować.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mogę mieć każdy inny ból, ale ból menstruacyjny doprowadza mnie do białej gorączki, bo zawsze myślałam, że trzeba go po prostu przeczekać. A to dlatego, że nie miałam skutecznych środków przeciwbólowych. teraz łykam gardan i brzuch nie boli, a nie czuję się też otępiała.

wiollla
    Guest
    Na pms to nie wiem, nie dokucza mi jakos bardzo, ale na ból to po prostu ibuprofen forte, jest silny i szybko działa.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-10-19 o 17:49

Nie zarejestrowany
    Guest
    U mnie ostatnio świetnie i co najważniejsze, bardzo, ale to bardzo szybko sprawdziły się tabletki vemonis Femi. Nie słyszałam o nich wcześniej, ale okazuje się, że działają bardzo skutecznie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości