+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Odnośnie do dobrej aparatury to ja mam świetne doświadczenia z diamedica.net zarówno pod względem jej cen, jak i jakości. Myślę, ze bardzo dobrze się sprawdza
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-10-17 o 21:02

Nie zarejestrowany
    Guest
    Z takimi bolami to tylko do specjalisty. Znajoma polecała dr Więcka. Ja akurat chodzę do jednego z jego gabinetów na rehabilitację, ale u niego samego się nie leczyłam. Akurat ja chodzę na Słomczyńskiego i tam też przyjmuje doktor, ale nie we wszystie dni. Zostawiam stronkę, żeby ewentualnie móc się tam zapisać rehabilitacje.org. A rehabilitacja wg mnie jest super, nie tylko nie zostawiam tam fortuny, ale zdecydowanie mi to pomaga. Najważniejsze, że nie muszę brać już żadnych leków przeciwbólowych.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-02-18 o 19:44

Nie zarejestrowany
    Guest
    Przy bólach stawów i łokci niezbędna jest wizyta u ortopedy, który zdiagnozuje przyczynę bólu o rozpocznie ewentualne leczenie. Jeżeli mieszkacie w Poznaniu to mogę wam polecić gabinet ortopedyczny Orthos.

damazpsem
    Guest
    Czasami niestety jak już jest się w podeszłym wieku to takie bóle to normalna rzecz. Mogę Ci tutaj polecić matę zdrowia zdrowiaczar.pl/mata-zdrowia-nuga-best-nm80-turmalinowa-nm80-p-2410.html jeśli chodzi o takie dolegliwości jak bóle reumatyczne to dużo pomaga. Kupiłam identyczną jakiś czas temu babci i jest zachwycona z działania.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-07-18 o 20:35

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wro
    Takie bóle mogą mieć wiele podłoży, u mnie była to reakcja organizmu na laktozę. Okazało się,że ma nietolerancję pokarmową,spokojnie z tym da się żyć. więcej informacji znajdziesz na eurolinefood.pl-masz tam fajnie wszystko rozpisane ,zdecydowanie nie językiem lekarskim
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-09-18 o 19:52

Nie zarejestrowany
    Guest
    Od pracy przed komputerem mogą boleć stawy. Ale nie tylko stawy, bo i plecy też mogą dać w kość. Ja na ból biorę gardan, ale od jakiegoś czasu staram się o wiele więcej ruszać. Mam nadzieję, że to pomoże.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości