+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 61
    CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja lubię peeling ujędrniający Lirene, oprócz tego masuję te miejsca gąbką do masażu. Ćwiczenia na pewno dadzą najlepszy efekt, no i zdrowa dieta, bo bez tego będzie ciężko...

lolabunny
    Guest
    Bardzo lubie naturalne kosmetyki i cellulit tez zwalczam takimi I z mojej obserwacji wynika ze najlepiej sie sprawdza olejek cynamownowy. Swietnie pachnie, masaz nim to przyjmnosc, ma jeszcze inne fajne dzialania - np rozluznia miesnie Bardzo go lubie W najlepszej cenie znalazlam go online w Sekret Piekna

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar olcia07
    gotowych kosmetyków nie polecam, za to bańki chińskie działają cuda
    http://siegnijdonatury.blogspot.com/ mój blog o zdrowiu,rozwoju osobistym i zdromym odżywianiu

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    czeeeeeeeesc

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    gotowe kremy na cellulit po prostu nie działają, kupowałam kremy, wiele razy się nabierałam bo efekty były żadne, dopiero jak poszłam na zabieg Venus Legacy do Lux Medu to zauważyłam, że cellulit znika, specjalistyczne zabiegi to moim zdaniem klucz do sukcesu, ja jestem już po kilku zabiegach i różnica jest naprawdę znaczna.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Peeling z kawy super działa.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Cytat Napisał gagatek Zobacz post
    gotowe kremy na cellulit po prostu nie działają, kupowałam kremy, wiele razy się nabierałam bo efekty były żadne.
    oczywiscie, ze nie dzialaja jesli sie je zle uzywa. Produktami przeznaczonymi do walki z cellulitem trzeba wykonywac masaze. Ja mam slim cellu corector bielendy i golym okiem bardzo szybko zauwazylam roznice, skora bardzo dobrze napieta, cellulit zmniejszony. Wazny jest pamietac o diecie i cwiczeniach.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    ja używam zwykle eveline 3d i 4d - u mnie sie sprawdza, ale tylko w polaczeniu z cwiczeniami.

Kasina
    Guest
    Ja regularnie zaopatruję się w kosmetyki w moim gabinecie kosmetycznym. Jednak same balsamy i sera nie pomogą, jeśli nie włączy się diety i ćwiczeń. Dodatkowo polecam endermologię, bo są po niej dość szybkie efekty. Najlepiej skorzystać z darmowej konsultacji i dowiedzieć się więcej na temat zabiegów na cellulit. Jeśli jak ja jesteście z Warszawy, to możecie iść np. tutaj: http://www.laguel.pl/zabiegi-darmowa-konsultacja
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-06-17 o 15:22

anoano
    Guest
    Cytat Napisał lidiawasik Zobacz post
    ja używam zwykle eveline 3d i 4d - u mnie sie sprawdza, ale tylko w polaczeniu z cwiczeniami.
    No ne wiem czy Ci się sprawdzają. Jak dla mnie skład tych kosmetyków nie ma prawa sprawić,ze to działa.

Wypróbuj Vialise. Jak dla mnie bomba

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości