+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Kosmetyki z kawą są dobre, albo jakieś mydełko z kawą, ja ostatnio zakupiłam mydło z ziarnami z kawy u raviny, masując ciało kolistymi ruchami zauważyłam znaczna różnicą, skóra jest ujędrniona zdecydowanie, do tego też ćwiczę, jest naprawdę genialnie

hania44
    Guest

Kosmetyki na cellulit

Ja zdecydowałam się na w 100% naturalne kosmetyki ze sklepu Studio Figura.. naprawdę dziewczyny - działają cuda

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    dzięki za rady

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Oczywiście że tak to świetna sprawa.
    Polecam każdemu kto chce zainwestować w cos naprawdę świetnego.
    Mogę polecić jak najbardziej jest Oki .

Nie zarejestrowany
    Guest
    Kosmetyki są nieskuteczne. A cellulit to jak wiele osób myśli, to nie choroba. Często jest mylony z pojęciem cellulitis co jest rzeczywiście chorobą. Ja sama długo starałam się go pozbyć, dopóki przypadkiem nie poszłam na usunięcie brodawki do dermatologa, i tam lekarka wyjaśniła mi, że najlepsze jest działanie nie zewnętrzne kremami co mało co się wchłaniają, ale podanie odpowiednich substancji na skórę. Mezoterapia antycellulitowa ten zabieg się nazywa, ale trzeba go wykonać kilka razy i mi rzeczywiście pomógł.
    Zabieg trwa kilka minut tak naprawdę, jak ktoś nie lubi ukłuć, może poprosić o krem znieczulający. Ja tam robię bez znieczulenia. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-08-19 o 10:17

Nie zarejestrowany
    Guest
    Kojarzycie serie body positive od Bielendy? jest tam taki super koncentrat ujędrniająco-wygładzający i ma właśnie działanie przeciw cellulitowe. W składzie ma m.in kofeine, sól morską i kwas hialuronowy to połączenie u mnie sprwadza się super

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości