+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    wandunia
    Guest
    Wejdźcie na ich stronke bo ja własnie kupiłam sobie nowa patelnie ceramiczna duża za 199 zł. To nie jest wygórowana cena za dobra i majacą służyć przez lata

Nie zarejestrowany
    Guest

dobre

Na takim sprzecie to nie ma co oszczedzać bo to odbije sie na naszym zdrowiu. Bardzo ważne jest to w czym gotujemy i na czym smażymy. Ważne żeby materiał nie wchodził w reakcje z żywnościa i nie zmieniał jej smaku. a to się zdarza przy takich zwykłych patelniach czy garnkach.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja rozważam zakup takiej od philipiaka. Tylko czy na pewno mogę na niej usmażyć naleśniki bez tłuszczu?

Nie zarejestrowany
    Guest

patelnie alumioniowe Duka

Parę miesięcy temu kupiłam sobie aluminiową patelnię w Duka. Powiem szczerze pierwsza moja aluminiowa patelnia, sprawdza się super. Także polecam https://dukapolska.com/garnki-i-patelnie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-03-17 o 08:44

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    heeeeeeeeeeeeeeeeej

Tamara33
    Guest

Wyposażenie kuchni

My właśnie rozglądamy się za wyposażeniem do nowej kuchni. Patelnie do akurat chyba zostawimy stare, ale na pewno zakup szafki, zlewu, kuchenki itp. jest przed nami. Może jesteście w stanie coś doradzić? Aktualnie przeglądamy zlewy ceramiczne i zastanawiamy się jakich producentów najlepiej brać pod uwagę.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-08-19 o 15:00

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości