+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
    miro-n
    Guest

Nie warto zwlekać z wizyty u specjalisty

Nasza starsza córka miała biegunkę ,przez 6 miesięcy chodziliśmy do lekarza pediatry średnio raz w tygodniu.Przez cały ten okres zawsze kończyliśmy wizytę stwierdzeniem, że moje dzieci też tak mają. Dostawaliśmy receptę na smektę i gastrolit.
    Po pół roku nie wytrzymaliśmy i wezwaliśmy innego lekarza ty razem prywatnie............i okazało się , że dziecko ma nietolerancję glukozy i białka. Wezwany lekarz pediatra na wejściu jak zobaczył brzuszek córeczki to zapytał się czy byliśmy u gastroentenerologa dziecięcego. Oczywiście zrobiliśmy wielkie oczy. Po wizycie u specjalisty córeczka przez 2 lata miała dietę na produkty zawierające te składniki i udało się. Niestety te 6 miesięcy nieudolnego leczenia spowodowało, że dziecko całkowicie się nie rozwijało gdyż wszelkie pokarmy nie były trawione i składniki mineralne były pobierane w minimalnych nie wystarczających proporcjach. Komentarz można dorobić samemu....................Tak jest już z tymi lekarzami.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-07-13 o 08:48

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    miro-n dobrze że o tym piszesz! Koszmar jakiś! Jak tu ufać lekarzowi! Mam roczną córeczkę i jak to czytam, to nóż się w kieszeni otwiera!

Nie zarejestrowany
    Guest

Jeśli masz już dość NFZ...

Czy i Ty masz już dosyć ciągłych kolejek do lekarza, odległych terminów wizyt, odsyłania od drzwi do drzwi? Jeśli tak to koniecznie powinieneś zobaczyć co możesz zyskać mając prywatną, abonamentową Opiekę Medyczną SIGNUM. Już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie IGNUM daje niezawodny I szybki dostęp do profesjonalnej i skutecznej procedury leczenia CHORY >>> ZDROWY obejmującej kompleksową opiekę medyczną przez cały cykl leczenia. Od podstawowych konsultacji lekarskich do zabiegów chirurgii jednego dnia czy rehabilitację. Wszystko to z dostępem przez telefon dzięki Infolinii Medycznej czynnej 24 h na dobę, w ponad 850 najlepszych placówkach medycznych w całym kraju. To naprawdę wyjątkowe rozwiązanie w zakresie ochrony zdrowia, jeśli chcesz poznać szczegóły, daj znać, wyślę Ci pełną ofertę, zobaczysz jakie są pakiety i ile to kosztuje. Napisz: monika.szwiec7@wp.pl tel.604 808 880

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Aż strach pomyśleć jak Wasza historia mogła mieć tragiczny finał przez bezmyślność, niedouczenie ? czy proste myślenie lekarzy, że szanowni Rodzice wymyślają choroby dziecku! Niestety ja też byłam świadkiem paru niefrasobliwych sytuacji.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-07-13 o 08:39

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Katarzyna i Jerzy
    Mieszka w
    Kraków
    Dlatego jak są wątpliwości trzeba pójść do kilku lekarzy, prawda sama się zweryfikuje.
    http://zdrowadroga.com/

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    dla mnie zdrowie moich dzieci jest najważniejsze dlatego nie ryzykuję jeśli chodzi o państwową opiekę medyczną. Jakieś trzy miesiące temu zapisałam się do lux medu po zapoznaniu się na forach z prywatną opieką medyczną, popytałam tez wśrod znajomych i dokonałam wyboru. Moje dzieciaki mają teraz dostęp do pediatry i specjalistów bez konieczności skierowania, w wykupionym pakiecie mam zabiegi ambulatoryjne, laryngologiczne, ortopedyczne, dermatologiczne, okulistyczne, pielęgniarskie i inne. Do tego badania laboratoryjne. tj. rtg, usg, ekg za 20 zł każde. więc jestem bezpieczna o zdrowie moich dzieciaków.

Angelika_28
    Guest
    Dokładnie. Z wizytą u pediatry nie ma co zwlekać i bawić się w czekanie w kolejce cały dzień. Zdrowie dziecka jest najważniejsze. Mamom z Krakowa mogę polecić świetną klinikę - Ultragen. Chodzimy tam do dr Anny Pełkowskiej.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów

Specjalista stomatolog

Często jest tak również ze specjalistami stomatologami. Zęby mleczaki mogą powodować wiele komplikacji, a już szczególnie zęby stałe, które bez odpowiedniej higieny mogą mieć katastrofalne skutki w przyszlosci. Ostatnio czytałam dobry artykuł na temat higieny i myślę, że nie warto bagatelizować tej, niby oczywistej kwestii.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-02-15 o 11:38

kasia872
    Guest
    o kurde. Aż normalnie mnie przeraziłyście. Jestem teraz w 6 miesiącu, ale chyba zacznę się rozglądać za jakimś lekarzem dla mojej Małej. polecicie kogoś w Krakowie?

joanna77
    Guest
    Cytat Napisał miro-n Zobacz post
    Nasza starsza córka miała biegunkę ,przez 6 miesięcy chodziliśmy do lekarza pediatry średnio raz w tygodniu.Przez cały ten okres zawsze kończyliśmy wizytę stwierdzeniem, że moje dzieci też tak mają.

hm...zastanawiam się czemu w ciągu tak długiego czasu nie wpadliście na pomysł, żeby zmienić lekarza. Skoro nie było żadnej poprawy i problemy ciągle powracały, trzeba było poszukać pomocy w innym gabinecie, a nie każdy lekarz to konował ja w takiej sytuacji już po pierwszej czy drugiej wizycie podziękowała temu lekarzowi. Ja na szczęście nie mam takich problemów, trafiłam na świetnych lekarzy w Ultragenie w Krakowie, zawsze wychodzimy z moim maleństwem zadowolone z wizyty

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości