+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał joanna77 Zobacz post
    hm...zastanawiam się czemu w ciągu tak długiego czasu nie wpadliście na pomysł, żeby zmienić lekarza. Skoro nie było żadnej poprawy i problemy ciągle powracały, trzeba było poszukać pomocy w innym gabinecie, a nie każdy lekarz to konował ja w takiej sytuacji już po pierwszej czy drugiej wizycie podziękowała temu lekarzowi. Ja na szczęście nie mam takich problemów, trafiłam na świetnych lekarzy w Ultragenie w Krakowie, zawsze wychodzimy z moim maleństwem zadowolone z wizyty
    Dokładnie też się dziwię, że tak długo zwlekaliście! zdrowie dziecka jest przecież najwazniejsze i jak cośjest nie tak potrafię pojechać setki km zaby znaleźć odpowiedniego lekarza dla mojej pociechy. na szczęście jestem spod krakowa i mam blisko właśnie to wspomnianego wyżej Ultragenu. pediatrzy pierwsza klasa, profesjonalni i zawsze pomocni

Nie zarejestrowany
    Guest

specjalista

Niestety, czasami zastanawiam się, że ci lekarze teraz nie mają za grosz empatii, a jak ktoś pojawi się dwa razy bo coś go niepokoi, to zaraz patrzą jak na jakiegoś hipochondryka. takie życie, trzeba za wszystko płacić.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Z własnego doświadczenia mogę Wm powiedzieć, ze dopiero po 26urodzinach postanowiłam się wybrać do neurologa.Pomyślałam,z e 30 zapasem wiec należy coś ze sobą zrobić, bo jeszcze nie przyznałam się żadnemu lekarzowi że od kilku lat cierpię na migreny. WIele osób bagatelizowało moje dolegliwości, ale w momencie gdy do bólu głowy doszła aura - utrata widzenia, odrętwienie, mroczki, wymioty, nie na żarty się wystraszyłam. Lekarz dobrał mi środki, które biorę do dzisiaj (to już 3 lata) oraz alecił mi pocytać na temat migreny czego nie nalezy jeść, aby napady były mniejsze. I wiecie co? Migreny znacznie się osłabiły, w końcu nie tracę 20 z 30 dni w miesiącu na lezeniu w ciemnym pokoju i czekaniu na ulgę. niE ZWLEKAJCIE Z WIZYTĄ LEKARSKĄ, NIE WARTO TRACIĆ PIĘKNYCH DNI.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Dlatego dla bezpieczeństwa mojego dziecka i swojego świętego spokoju- wykupiliśmy pakiet medyczny dla maluszka w szpitalu Medicover. Wolę mieć pewność, że jest leczony przez bardzo dobrych specjalistów i że w placówce panują super warunki, by udzielić mu jak najszybciej pomocy

attavyros
    Guest
    oj coś o tym wiem, na nfz jakoś nic dobrego mnie jeszcze nie spotkało... córka potrzebowała tomografii jamy brzusznej jak się okazało, na usg nic nie było widać, na nfz termin z kosmosu 8 miesięcy. Co ważniejsze niż zdrowie dziecka? Zapłaciłam prywatnie w lux medzie i po paru dniach trzymaliśmy wynik, przynajmniej udało się w końcu zdiagnozować problem, całe szczęście

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Łódź
    Znam ten ból, w moim przypadku też nigdy nie zdarzyło się żebym była zadowolona z opieki nfz. Dlatego chodzę prywatnie do Lux Medu, a tam opieka jest bez porównania lepsza. Każdy podchodzi do Ciebie indywidualnie, mają pakiety medyczne dostosowane do potrzeb, już nie pamiętam jak to jest czekać w kolejce do lekarza, a internetowy Portal Pacjenta to zbawienie, które świetnie funkcjonuje.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    A tak przy okazji dobrego pediatry lub gastroenterologa dziecięcego. Spróbujcie jak będziecie mieli taką potrzebę pójść do tego człowieka dr n. med. Waldemar Malewski : gdzieskierowac24.pl/lekarz/waldemar-malewski-gastroenterolog-poznan?specjalizacja=gastroenterolog
    Rewelacyjny człowiek
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-12-17 o 20:08

Nie zarejestrowany
    Guest

Jasne ze nie

Oczywista sprawa, z dzieckiem czy samemu warto zawsze zasiegnac rady specjalisty.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-06-18 o 20:17

Ariela
    Guest

Pakiety medyczne

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Oczywista sprawa, z dzieckiem czy samemu warto zawsze zasiegnac rady specjalisty.
    Dokładnie, ja dlatego postanowiłam wykupić sobie pakiet medyczny w Lux Med. Teraz wizyty u specjalistów umawiam sobie w wygodny sposób dzięki Portalowi Pacjenta. Nie muszę stać w kolejkach i czekać miesiącami na wizyty.

Nie zarejestrowany
    Guest
    jak pojsc do specjalisty, miec szybki termin ale nie płacic przy tym majątku? Przy nfz to niemozliwe, terminy sa dalekie, a na prywatnych lekarzy mnie nie stac

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości