+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Nie zarejestrowany
    Guest

Unhappy Problemy z pamiecia

Witam wszystkich,
    jestem pietnastolatkiem i mam dosc powazny problem z pamiecia. Nie chodzi o to, iz jest ona slaba(wrecz przeciwnie), lub mam jakiegos rodzaju skleroze, nie wiem nawet czy dobrze jest nazwac to problemem z pamiecia, a mianowicie chodzi o to, ze gdy ktos prosi mnie o zrobienie, lub zalatwienie jakiejs sprawy, to na 90% tego nie zrobie, poniewaz zbyt rzadko o tym mysle. Tak samo jest gdy wiem, ze musze gdzies zadzwonic, albo zrobic podobna czynnosc o danej godzinie.
    Raczej nie prawdopodobne, aby bylo to wywolane genami, bo nikt z mojej rodziny nie mial, ani nie ma podobnych problemow. Nie wiem czy mam to od urodzenia, poniewaz w dziecinstwie nie bylo koniecznosci robienia czegos o danej porze dnia, lub ogdzinie.
    Moze sa na to jakies sposoby, albo cwiczenia? Rzeczy typu lekarstwa odpadaja, bo i tak nie wierze, ze cos takiego moze zadzialac hihi.

Bylbym na prawde bardzo wdzieczny gdyby ktos pomogl mi rozwiazac ten problem, lub znalezc przynajmniej jego przyczyne

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Takie w PL
    Masz 15 lat i masz prawo być roztrzepanym, moim zdaniem w tym wieku jest dużo więcej ciekawych rzeczy, które są ważniejsze dla nastolatka od jakichś terminów.

Kup sobie notes i zapisuj tam co masz zrobić i kiedy.
    Rozwiązuj krzyżówki.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Zajrzyj do naszego poradnika ze sposobami na dobrą pamięć: http://www.poradnikzdrowie.pl/psycho...sen_36335.html

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar wrak
    Dokładnie ,notatnik to świetna sprawa dla tych ,którzy maja słabą pamięć ale również dla leniwych jest świetnym sposobem na motywację. Jak sobie zakodujesz ,że najważniejsze są czynności zapisane w kalendarzu to zawsze to zrobię.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości