+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Nie zarejestrowany
    Guest

Unhappy Ból podbrzusza, mdłości, zawroty głowy, brak apetyt, jestem bardzo nerwowa Nie ciąża.

Witam.
    Mam następujący problem dziwne objawy. Na początku myślałam, że jestem w ciąży, ale zrobiłam test i wyszedł negatywnie wiec nie jestem. Bardzo źle się czuje, mam mdłości, ból podbrzusza, zawroty głowy, bóle głowy, niechęć do jedzenia, zmęczenie, ospałość, straszne złe samopoczucie i jestem strasznie nerwowa. Wszystko mnie denerwuję i płaczę ciężko mam się opanować, ale w tym pomaga mi mój chłopak uspokaja mnie, ale nie na długo potem byle co mnie wkurza i doprowadza do płaczu. Kiedyś jak byłam dzieckiem miałam wyrostek i był wycinany czy może być to samo? Co mi jest? Co mam zrobić? Jakiej choroby mam się spodziewać? Bardzo proszę o pomoc
    Jeśli ktoś wie jak mi pomóc proszę niech pisze na emalie klaudzia1@poczta.pl

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Takie objawy mogą świadczyć również o jakiejś torbieli na jajniku, najlepiej jak udasz się do ginekologa, zrobi Ci USG dopochwowoe i wszystko wtedy będzie jasne.

DOMOWNIK FORUM
    Może zaburzona w jakiś sposób gospodarka hormonalna albo zapalenie jajników - wyrostek tylko raz w życiu można wyciąć więc to na pewno nie to - powinnaś pójść do ginekologa.

Nie zarejestrowany
    Guest

pomocy

Hej ja od kilku dni mam bóle podbrzusza i mdłości , jeść też się nie chce i raz na jakiś czas mam zawroty. ciagle bym mogła spac. Chyba to nie są objawy ciąży bo za szybko. 11 dni temu współżyłam z chłopakiem.

Nie zarejestrowany
    Guest

od 2 tygodni boli mnie nad pepkiem bylam u lekarza rodzinnego ii nic nie dalo

Boli mnie nad pepkiem juz od 2 tygodni bylam u ginekologa bo myslalam ze to ciaza bo mialam takie obiawy ale ginekolog kazal przyjsc mi za 10 dni i od tego sie wlasnie zaczelo . mialam przez 2 dni silne bole na dole brzucha myslalam ze to miesiaczka ale nie mam juz jej wiecej niz miesiac . potem te bole przeszly wyzej nad pepkiem boli i tak jest do teraz bylam u lekarza rodzinnego i nic mi nie powiedzial nie wie co mi dolega jedynie co mi dal to skierowanie do szpitala . ale nie poszlam do szpitala poniewaz przez 2 dni te bole ustaly jak bylam u swego chlopaka ale gdy wrocilam w niedziele do domu znowu to sie zaczelo . nie wiem co juz mam robic prosze doradzcie mi cos bo nie mam juz sil .

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Koluszki
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Boli mnie nad pepkiem juz od 2 tygodni bylam u ginekologa bo myslalam ze to ciaza bo mialam takie obiawy ale ginekolog kazal przyjsc mi za 10 dni i od tego sie wlasnie zaczelo . mialam przez 2 dni silne bole na dole brzucha myslalam ze to miesiaczka ale nie mam juz jej wiecej niz miesiac . potem te bole przeszly wyzej nad pepkiem boli i tak jest do teraz bylam u lekarza rodzinnego i nic mi nie powiedzial nie wie co mi dolega jedynie co mi dal to skierowanie do szpitala . ale nie poszlam do szpitala poniewaz przez 2 dni te bole ustaly jak bylam u swego chlopaka ale gdy wrocilam w niedziele do domu znowu to sie zaczelo . nie wiem co juz mam robic prosze doradzcie mi cos bo nie mam juz sil .
    Dostałaś skierowanie do szpitala, to idź. Zrobią kompleksowe badania i będziesz wiedziała co i jak.
    Nie patrz na rady, jakie tutaj dostaniesz, bo na podstawie Twojego opisu, może to być i to i tamto. Pozdrawiam.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    zgadzam sie, na podstawie opisu to moze byc i zwyczajny stres

Nie zarejestrowany 133
    Guest

Witam

Od miesiąca mam bóle w podbrzuszu(kilka razy dziennie codziennie) dostaje gorączki, mam nudnosci zawroty głowy biegunke. Dodam ze miesiaczkuje nieregularnie.Byłam u lekarza rodzinnego ale powiedział ze to nic ze str UK pokarmowego i zalecił pojscie do ginekologa. Jestem zapisana na środę strasznie się stresuje co to może być?..

Nie zarejestrowany
    Guest

Kacia

Hej ja mam taki problem że od 4 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne i od 2 miesięcy nie miałam okresu teraz mam ból brzucha prawej strony taki skurcze mnie łapią często kręci mi się w głowie. Co to może być?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Lubartów
    Też mam takie same objawy .

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości