+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: wiesiołek

Nie zarejestrowany
    Guest

wiesiołek

staramy sie z mężem o dziecko,zażywam wiesiolek,czy dzięki niemu któras z was zaszła w ciąże?

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    MStów
    Ale jakim sposobem? Badaliście się? Wisiołek zdrowy i pomocny przy PMS - sprawdziłam.

3. CYTOLOGIA cienkowarstwowa (badanie LBC) i test HPV Grzybica pochwy w ciąży: upławy i swędzenie to pierwsze jej objawy Suchość pochwy po porodzie. Dlaczego pojawia się suchość pochwy po porodzie
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Polecam wizytę u lekarza, który zajmuje się leczeniem niepłodności. Ten stan rozpoznaje się, jeśli bezskutecznie staracie się przez rok nie stosując żadnych metod antykoncepcji. Powinniście się udać we dwoje. Przyczyn jest wiele, a często w ogóle nie można wykryć żadnej. Poza tym dobre efekty daje stosowanie testów owulacyjnych, bo przynajmniej wiadomo, kiedy się starać. Cynk jest dobry na poprawę jakości plemników, a witamina B12 i B6 u kobiet poprawia płodność. Ale tak naprawdę najlepsza będzie rozmowa z ginekologiem, specjalistą od powiększania rodziny.

Nie zarejestrowany
    Guest

wieśiołek

czytałam że wiesiołek pomaga na śluz płodny,dzięki temu łatwiej jest zajść w ciążę?osobiscie zauważyłam że śluz się poprawił i dlatego jestem ciekawa czy komuś pomógł szybciej zajść w ciążę?

Coffeenka
    Guest
    Cytat Napisał Allisa Zobacz post
    Ale jakim sposobem? Badaliście się? Wisiołek zdrowy i pomocny przy PMS - sprawdziłam.
    Potwierdzam Wcześniej miałam duże kłopoty z nieszczęsnym PMS. Każdego miesiąca przechodziłam prawdziwą gehennę. O działaniu wisiołka dowiedziałam się od pani w aptece, która doradziła mi zakup Oeparolu (http://www.nokaut.pl/witaminy-minera...-kapsulek.html). Trochę potrwało zanim lek na mnie zaczął działać, ale od jakiegoś czasu PMS już mnie prawie nie dotyczy.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości