+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Temat: Zatoki?

Krzysztof Sadowski
    Guest

Zatkane ucho

Polecam produkt miałem zatoki zatkane lewe ucho jak by była woda w środku męczyłem się kilka dni z kroplami do nosa do ucha różne tabletki dopiero gdy w aptece pani poleciła mi te tabletki pp jednym dniu odetkalo mi się ucho dawkę dałem ostrą na początek naraz 2 tabletki i co 4 godziny po jednej na drugi dzień rano ucho odetkane także polecam tym bardziej ze produkt jest tani około 6 zł

Nie zarejestrowany
    Guest
    Również podpiszę się pod komentarzem dobrej jakości przychodnia a dokładnie centrum leczenia zatok mml. Tam trzeba się zgłosić z takimi dolegliwościami jakie masz a resztą zajmują się specjaliści- w ciągu jednego dnia sprawdzą i ulżą i wyleczą z bólu.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar sarenka29
    Ja już nie miałam cierpliwości na leczenie domowymi sposobami zatok czy próbowaniem różnych specyfików z apteki na zasadzie prób i błędów. Zapalenie zatok ciągle powracało. Zawsze wzbraniałam się przed stosowaniem antybiotyków bazując na renomie jaką posiadają, ale niestety w tym wypadku nie obyło się bez ostrzejszych środków. Podstawą wyleczenia zatok jednak była wizyta u lekarza.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-04-15 o 11:33

Nie zarejestrowany
    Guest
    Czytając ten długi opis problemu, również poszukałabym dobrego laryngologa. O ile jesteś z Warszawy szczerze polecam Ci centrum medyczne MML, ja z takim dość też poważnym problemem trafiłam właśnie tam i szybko problem został zdiagnozowany- na szczęscie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Question Uważność...

Cytat Napisał Krzysztof Sadowski Zobacz post
    Polecam produkt miałem zatoki zatkane lewe ucho jak by była woda w środku męczyłem się kilka dni z kroplami do nosa do ucha różne tabletki dopiero gdy w aptece pani poleciła mi te tabletki pp jednym dniu odetkalo mi się ucho dawkę dałem ostrą na początek naraz 2 tabletki i co 4 godziny po jednej na drugi dzień rano ucho odetkane także polecam tym bardziej ze produkt jest tani około 6 zł
    Jaki produkt polecasz? Nie napisałeś jaki produkt polecasz, a jedynie że odetkało i że kosztuje 6 złotych... :]

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Sulejówek
    Cytat Napisał sarenka29 Zobacz post
    Ja już nie miałam cierpliwości na leczenie domowymi sposobami zatok czy próbowaniem różnych specyfików z apteki na zasadzie prób i błędów. Zapalenie zatok ciągle powracało. Zawsze wzbraniałam się przed stosowaniem antybiotyków bazując na renomie jaką posiadają, ale niestety w tym wypadku nie obyło się bez ostrzejszych środków. Podstawą wyleczenia zatok jednak była wizyta u lekarza.
    zatoki jest bardzo ciężko wyleczyć. Trzeba je wyleczyć do końca. Wiele osób po ustąpieniu objawów przestaje stosować leki i to powoduje komplikacje. Jeśli chodzi o udrażnianie zatok przynosowych to polecam zainwestować w nasodren. Środek jest bardzo wydajny i skuteczny. Robią go z fiołka alpejskiego Wstrzykuje się areozol bezpośrednio do nosa.

justa11
    Guest
    jeśli chodzi o nasodren to moja mama go kiedyś stosowała i szybko wyzdrowiała. problem tylko, że jest to dość drogi aerozol i kiedyś go nie bardzo można było dostać ale z powrotem jest w sprzedazy to warto zainwestować w ten lek

ramzojka
    Guest
    To co , że drogi, w sumie cena jest całkiem przystępna, grunt że jest skuteczny i szybko odtyka nos i zatoki.

hanna55
    Guest
    Nie taka przystępna, ale kto to patrzy na cenę jak chce pozbyć się tego dziadostwa... Grunt że pomaga i człowiek szybko wraca do zdrowia.

Nie zarejestrowany
    Guest
    pteż mam niestety problem z zatokami, i w lecie i w zimie co jakiś czas zapalenie wraca, przerobiłam już kilka antybiotyków niestety a po nich było troichę lepiej ale łatwiej mnie łapały infekcje, dobrze że choć teraz jet trochę spokoju, niestety wszędzie klimatyzacja jest a zatoki tego nie lubią, jak czuję że coś się tam dzieje to biorę ziołowy sinufast, po kilku dnich zazwyczaj przechodzi

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości