+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    LUBIĘ FORUM

Laminowanie włosów

Słyszałyście o laminowaniu włosów? Ja znalazłam taki przepis: żelatyna spożywcza, odżywka (z dodatkiem olejków w składzie) lub olej do olejowania włosów. 1 łyżkę żelatyny trzeba rozpuść w 3 łyżkach ciepłej wody, wymieszać dokładnie. Następnie żelatyna musi ostygnąć, a włosy trzeba umyć i osuszyć ręcznikiem.Do chłodnej żelatyny trzeba dodać łyżkę odżywki lub oleju i rozprowadź na włosach. Po 45 minutach spłukać.
    Próbowałyście tego? Wiecie, jaka odżywka może się do tego zabiegu nadawać?

LUBIĘ FORUM
    Też o tym słyszałam, ale nie znam szczegółów i nie wiem, czy przynosi efekty

Banned
    Laminowanie włosów? Pierwsze słyszę. Ta "odżywka" z żelatyną nie brzmi zbyt zdrowo. Lepiej iśc do fryzjera zamiast kombinować w domu.

LUBIĘ FORUM
    Laminowanie ma sprawić, że włosy będą bardziej sprężyste i nienapuszone. Jeszcze nie wypróbowałam tego sposobu, ale się przymierzam. Na pewno jest to dużo tańsze niż wizyta u fryzjera Ktoś zna może jakieś inne domowe, ale sprawdzone sposoby na nawilżenie i wygładzenie włosów?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Laminowanie to zabieg wykonywany też przez fryzjerów, pomaga zamknąć łuski włosów. Można to też zrobić samemu w domu: wystarczy mieszanka oliwy i olejku rycynowego

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja słyszałam i nawet probowałam Za pierwszym razem mi wyszło i efekt był fajny, ale za drugim przesadziłam z żelatyną i musiałam zmywać drugi raz:/

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    wroclaw
    Ja też próbowałam laminowania włosów i byłam bardzo zadowolona z efektów Przez dwa tygodnie były bardzo miękkie, puszyste i błyszczące

Banned
    Mieszka w
    Żukowo
    Na moich kręconych włosach ten zabieg niestety się nie sprawdził. Wiem, że wiele dziewczyn używa i chwali sobie

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Laminowanie włosów nie jes dla każdego (przynajmniej żelatynom). Warto poczytać przed eksperymentowaniem o typach włosów.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar skibidup
    Mieszka w
    Tychy
    Mam kręcone włosy i zdecydowanie laminowanie mi pomaga

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości