+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl

Dieta na zdrowy wzrok

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak ważne dla naszych oczu jest to, co jemy? Np. zwykła marchewka pomaga zapobiegać kurzej ślepocie. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, w którym wskazujemy składniki utrzymujące nasze oczy w dobrej kondycji. Może wiecie o czymś, co pominęliśmy?

http://www.poradnikzdrowie.pl/odchud...czy_39841.html

LUBIĘ FORUM
    To na pewno ważne, żeby pamiętać o wszystkich niezbędnych witaminach, ale tzreba też uważać na pracę przy komputerze. Jeśli się nie będzie odpowiednio chroniło oczu, to żadna dieta nie pomoże...

Banned
    A te wszystkie reklamowane preparaty z luteiną? Nie mam problemów ze wzrokiem, ale te suplementy chyba coś dają?

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Link niestety nie działa, ale domyślam się, że chodziło o beta-karoten zawarty w marchewce. Szczera prawda, ale beta-karoten zawarty jest też w owocach i warzywach w kolorach z gamy żółty-czerwony oraz olejach roślinnych (rzepakowy ma ich dość dużo).

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Dokładnie jak w powyższym poście: warto poszukać diety bogatej w różne witaminy poprawiające wzrok,te można spokojnie znaleźć na forum,widziałam nawet kilka przykładowych jadłospisów.

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja już od dawna stosuję różne tego typu porady, ostatnio grane jest to mojeoczy.pl/jak-dbac-o-oczy/dieta-prawidlowego-wzroku/ - oczy toche lepiej, bo stosuję od krótkiego czasu, ale za to schudłam

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Na oczy i nie tylko warto brać taurynę do kupienia w sklepach dla sportowców. Jeżeli mamy kolo domu las to w nim sadzimy jeżyny, borówkę kamczacką, żurawinę. Szukamy miejsca widnego z płynącą rzeczką. Mozna też posadzić rokitniki samice i samce nie są smaczne ale owoce z trudem zbieramy w zimie kiedy nie ma naturalnych źródeł witamin. Za dwa tygodnie będzie już czosnek niedzwiedzi i młoda pokrzywa pierwsze w tym roku najlepsze zródło witamin,

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości